NE ARAMIŞTINIZ?

ÜRÜN SORGULA

  (0533) 296 41 92

Altın Bileklikler Mesh

 Bileklerin ve ellerin zarifliğini ön plana çıkartan altın bilezikler, mesh yorumu ile her tarza uyum sağlayacak olan takılardır. Bir kadının narin bileklerine yakışacak bu altın parçalar, son derece şık tasarımlardan oluşmuştur. Altın bileklikler mesh kategorisindeki farklı seçeneklerde modelleri ile değişik formdaki bileklerin tümüne uyabilecek birden fazla ürün yelpazesine sahiptir. Sevdiklerinize, gönül eşinize, annenize, arkadaşınıza tüm özel günlerde alabileceğiniz bu muazzam hediye ile onların kalbinde kelebekler uçurabilirsiniz.

Altın Bileklikler Mesh Modelleri

Ezme, su yolu, burgu, zincir şekillerinde olabilen altın bileklikler mesh son derece modern bir görüntü yakalamayı sağlarken şık tasarımı ile göz alıcı olmayı sağlar. İnce tasarımlı altın bileklikler daha sade bir hava verirken, kalın hatta Trabzon hasır yapılı bileklikler iddialı takı seçeneği olarak sunulur. 

Ayrıca üzerinde bileğine takacak kişinin yüzünde gülümseme oluşturacak minyatür sembollerde eklenen bileklikler mevcuttur. Altın bileklikler mesh kategorisindeki rose, damla ve kalp figürlü bilekliklerin tümüne ayrıca tüm kaliteli altın takı seçeneklerine sitemizden erişebilir, sevdiklerinize özel hediyeleri güvenle  alabilirsiniz.

 

Şıklık ve zarafet arayan kadınların tercihi olan altın bileklikler, hayatın her anında severek kullanılan takılar arasındadır. 22 ayar altın bileklikler, modern sıra dışı el emeği özel anlarda tasarımlarıyla da göz dolduran, modelleriyle elizi hasır farkını yaşayın. Kişiye özel üretimiyle  klasik figürleri ve modern hatları içeren altın bileklik modelleri arasında mesh koleksiyonu sizlerle. Geleneksel tarzda takı sevenlerin beğenisini toplayan motiflerin de bulunduğu modeller, Elizi 22 ayar altın bileklik zengin ürün seçimiyle sizlerin beğenisine sunuyoruz.