NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Zamanı Aşan Zarafet: Trabzon Hasır Altın Kemer

Trabzon Hasır Kemer, el işçiliğiyle tasarlanan ve kıyafetlere farklı bir hava katmak için kullanılan aksesuarlardır. Altının dahil olduğu kemerler, lüks ve estetik görünümü bir arada sunmakta ve kadınların arzu ettikleri görünüme zahmetsizce ulaşmasını sağlamaktadır. Geçmişten geleceğe taşınan Trabzon Hasırının bir yansıması olan ve ilmek ilmek örülen kemerler, birbirinden özel tasarımları bir arada barındırmaktadır.

Elizi Trabzon Hasır Kemer Koleksiyonu içinde yer alan ve incelikli detaylarıyla bir tasarımdan çok daha fazlasını vadeden kemerler arasından istediklerinizi satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yenilikçi tasarımları bir hediye olarak da değerlendirebilir ve sevdiklerinize sunabilirsiniz. Elizi, göz alıcı kıyafetlere estetik bir dokunuşta bulunmaya devam ediyor.

Trabzon Hasırı, altının ilmek ilmek örülmesiyle birçok farklı tasarımın ortaya çıkmasını sağlıyor. Bunlar arasında yer alan Trabzon Hasır Kemer, son derece estetik bir görünüm sunan tasarımların bir arada bulunduğu bir koleksiyondur. 3 sıra zincirden oluşan ve sade kombinlerde muhteşem bir aksesuar olarak değerlendirilebilen kemerler, gündelik hayatın her alanında kullanılabiliyor.

Trabzon Hasır Kemer Modelleri Tarzınıza Eşlik Edecek

Gerdanlık ve kemerden oluşan setler, düğün törenlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Birbiriyle uyumlu tasarımlardan meydana gelen setleri, sevdiklerinize benzersiz bir hediye olarak sunabilirsiniz. Özel günlerinizde kıyafetlerinizin ışıltısını arttırmak istiyorsanız sarı altın ile eşsiz bir görünüm elde eden kemerleri kullanabilirsiniz. Kendine has tarzıyla mücevher dünyasında özel bir konumda bulunan Trabzon Hasır Kemer, Elizi ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor.

Trabzon Hasır Kemer Koleksiyonundaki tasarımlar, adeta sıra dışı bir görünüm isteyen kadınlara sunulan sanat eseridir. Davetlerde elbiselerin hareketlilik kazanmasını sağlayan altın kemerler, düğün ve nişan törenlerinde göz alıcı kombinlerin oluşmasını mümkün kılıyor. El işçiliğiyle tasarlanan, bu nedenle el işçiliğinin en özel ürünleri arasında yer alan kemerleri; hayatın farklı alanlarında kullanabilirsiniz.

Birbirinden özel tasarımları inceleyebilir, tasarımlar arasından arzu ettiklerinize sahip olabilirsiniz. Bir tasarımdan çok daha fazlası olan Trabzon Hasır Kemerler, mücevher dünyasında kendisine özel bir yer edinen geleneği yansıttığı için kadınların dikkatini çekiyor. Sizler de Elizi tasarımlarıyla her ortamda eşsiz tarzınızı ön plana çıkarma şansı elde edebilirsiniz.