NE ARAMIŞTINIZ?

ÜRÜN SORGULA

  (0533) 296 41 92

Hakkımızda

 

Elizi Trabzon Hasırı Hakkında

 

ELİZİ, Trabzon Hasır bilezik üretimine 1999 yılında başlamıştır. Fatih YILMAZ tarafından kurulan Elizi Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Trabzon hasır imalatı ve satışında bugün Trabzon’da merkez üretim atölyesi, satış ofisi, İstanbul'da Türkiye'deki İlk Trabzon Hasırı Mağazası ve toptan satış ofisi ve Türkiye’nin bir çok ilindeki satış noktaları ile 23. yılına girmiş bulunmaktadır. Kuyumculuk sektöründe sadece Elizi Kuyumculuk tarafından uygulanan ürün kimliği uygulamasını başlatmıştır. Yenilikçi ürün ve tasarımları ile üretim ve satış kapasitesini her geçen gün arttırır iken hem kurumsal gelişimini sürdürmüş hem de bölgedeki bu el sanatının sektörel gelişiminde öncü olmuştur. Elizi Kuyumculuk, Trabzon hasır sanatının bir meslek haline gelebilmesi için bir ilke imza atarak Trabzon’un ilk sosyal haklara sahip örücülük uygulamasını başlatmıştır.

Trabzon hasır bilezik üretiminde müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan Elizi Kuyumculuk örgü kalitesini yükseltmek amaçlı kalite kursları, ürettiği klasik ve modern tasarımları inovasyon ve teknik buluşları gibi konularda yaptığı AR-GE, tasarım ve eğitim faaliyetleri sürekli gelişimi devam ettirmektedir. E-ticaretin çok faal kullanıldığı bu dönemde mücevher severlerin rahatlıkla güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceği web sitesi ile hizmet vermektedir.

 

Misyonumuz

 

Dünya’da sadece Trabzon’da üretimini yaptığımız her üründe farklı bir hayat hikayesi olan yaşayan efsane Elizi Trabzon hasırı'nın gelecek nesillere bir meslek olarak aktarmak ve dünya çapında bir marka haline getirmektir.

 

Vizyonumuz

 

Elizi Kuyumculuk, kadrosundaki uzman ve deneyimli örücü personeller, tasarım ekibi ile oluşturduğu klasik ve modern koleksiyonlarla mücevher sevenlerin birinci tercihi ve Dünya’daki en ünlü mücevher markaları arasında yerini alabilmek için çalışmalarına hızla devam etmektedir.