Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Manşet

Manşet

Altın Saat

Altın Saat

Berva

Berva

Leyla

Leyla

Olimbera

Olimbera

Kleopatra

Kleopatra

Konfor

Konfor

Altın Kemer

Altın Kemer

Dorika

Dorika

Unique Handmade

Unique Handmade

Yelpaze

Yelpaze

Zümrüt

Zümrüt

Parpali

Parpali

Bel Zinciri

Bel Zinciri

Bebek & Çocuk

Bebek & Çocuk

Kalandar

Kalandar

Sindoma

Sindoma

Elizi Özel Koleksiyonlar

Koleksiyonlar, değerli taşların ve altının parıltısını en özgün tasarımlarla tarzına yansıtmak isteyen kadınların tercihlerindendir. Ayrıcalıklı ve özel tasarımlarıyla fark yaratan koleksiyonlar, değerli taşların kusursuz görünümünü farklı aksesuarla yansıtabilme imkanı sunar.

Elizi Kuyumculuk tarafından özenle seçilen ayrıcalıklı tasarımlarla dizayn edilen eşsiz koleksiyonlarda tarzınıza en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Geniş yelpazeli seçenekler sunan Elizi Kuyumculuk koleksiyonları ayrıcalıkları yüksek kalitede işçilik ve kusursuz tasarımlarla birleştirecek parçalara ev sahipliği yapıyor.

Kemerden kol düğmelerine, bel zincirinden altın saatlere, bilekliklerden gerdanlıklara kadar kadınların en beğendiği aksesuarlara ev sahipliği yapan koleksiyonlarda ayrıcalıklı tasarımların eşsiz büyüsünü derinlikli olarak hissedebilir, tarzınızı kalite ve ışıltıyla yansıtabilirsiniz.

Elizi Özel Koleksiyon Tasarımları İle Büyüleyin

Elizi Kuyumculuk koleksiyonları arasında birçok seçkin ve benzersiz parça yer alıyor. Olimbera Koleksiyonu; benzersiz tasarımlarıyla ön plana çıkan gerdanlıklara ve bilekliklere ev sahipliği yaparken Berva Koleksiyonu; Trabzon Hasırı’nın kusursuz estetiğini en etkili şekilde yansıtıyor.

Değerli taşların yaşayan efsanesi zümrütler de Elizi Kuyumculuk’un Zümrüt Koleksiyonunda! Eşsiz parçaların yer aldığı koleksiyon zümrütün ihtişam dolu anlamını kusursuzlukla ifade ediyor. Geleneksel tasarımlara özel günlerde tarzında yer vermek isteyenler için Trabzon Hasır Manşet Koleksiyonu ayrıcalıkları kaliteyle hissedebilme imkanı vadediyor.

Unique koleksiyonu içerisinde yer alan el işçiliği parçalarla altının estetiğini tarzınıza taşımanız ise çok kolay. Seçkin parçalara ve sahipliği yapan koleksiyon, kreatif tasarımlardan oluşan el işçiliği bileklik ve gerdanlıklardan oluşuyor.

Bebekler için özel olarak tasarlanan Altın Çocuk Bebek Koleksiyonu, içerisinde yer alan bileklik ve künyelerle eşsiz birer doğum hediyesi olacak. Sonsuzluğu ifade eden altının eşsiz büyüsünü sevdiklerinizle paylaşmak için bu koleksiyon birçok ayrıcalık sunuyor.  

Koleksiyon fiyatları, içerisinde bulunan seçkin parçalarla altın ve değerli taşların kusursuzluğunu en etkili şekilde yansıtma olanağı vadediyor. Her bütçeye hitap eden geniş yelpazeli seçenekler sunan Elizi Kuyumculuk koleksiyonları, tarzınızı güçlendirecek özel tasarımlar içeriyor.

Tamamen özgün, benzersiz ve kusursuz tasarımların benimsendiği her bir koleksiyon, tarzınızı yeni baştan benzersiz bir şekilde yansıtabilme olanağı vadediyor. Işıltı, estetik, zarafet, kusursuzluk ve ihtişam dolu değerli taş ve altından oluşan aksesuarlar Elizi Kuyumculuk’un özel koleksiyonlarında!