NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Hasır Kolye

Kadınların göz bebeği olan bu kolyeler büyük emekler sonucu yapılmıştır. El emeği olarak adlandırdığımız işçilik bu kolyelerde fazladır. Genç kızların düğün öncesi yapılacak takı alışverişinde en çok istedikleri kolye olarak bilinir. Trabzon hasır kolyeler ince ve kalın olmak üzere birbirinden ayrılır. Kimi kadınlar en gösterişlisini almak isterken kimi kadınlar ise daha zarif duran kolyeleri almak isterler. 

Trabzon Hasır Kolye Modelleri

Çok eski dönemlerden günümüze kadar gelen bu kolyeler ilk üretimini Rumlar'ın yaptığı tahmin edilir. Zamanın ilerlemesi ile bir çok çeşiti üretilen Trabzon hasır kolyeler genellikle taşsız üretilir. Altınla örülen kısmı için iyi bir usta gerekir. 

Trabzon Hasırı Kolyeler ile Özel Günlerde Fark Yaratın

Gelin adayları için mücevher kullanımı, gelinliğin en özel şekilde tamamlanabilmesi açısından son derece önemlidir. Bu nedenle düğün merasimlerinin odak noktasında, ışıltısı ile göz kamaştıran altın mücevherler yer alır. Altının muhteşem ışıltısını yansıtan ve Trabzon hasırının en özel yansıması olan kolye tasarımları, tarzınızla dikkat çekmenizi sağlayacaktır.

Gelinliğiniz üzerinde Trabzon Hasırı kolyeleri kullanarak gelinliğinize şiirsel bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra zarif Trabzon Hasırı altın kolyelerinizi gelinliğiniz ile uyumlu bir şekilde kullanabilir, tarzınızı en özel şekilde yansıtabilirsiniz. Trabzon hasırının modern dokunuşlu tasarımları, gelin adaylarına muhteşem bir hediye olacaktır. En özel hediyeyi Elizi’den satın alarak, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Yenilikçi bir görünüm için ilmek ilmek dokunan mücevherleri kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Altının ışıltısıyla hareketlilik kazanan, aynı zamanda sıra dışı motiflerle süslenen tasarımlar; kusursuz bir tarz için idealdir. Özel günlerinizde, klasik elbiseleriniz üzerinde kullanacağınız el emeği altın Trabzon Hasırı kolyeler, kombininizin özgür ruhunu ortaya çıkaracaktır.

22 Ayar Trabzon Hasır Kolye Modellerinde Biricik Tasarımlar

Biricikliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kolye tasarımları; eşsiz kombinlerin en estetik tamamlayıcısıdır. Özel günlerde kullanılacak klasik parçalardan sokak modasına kadar hayatın her alanında birbirinden özel kombinleri estetik bileziklerle tamamlamak mümkün!

Trabzon hasırı geleneğini devam ettiren Elizi, sizlere özel tasarımları çok özel fiyatlarla sunuyor. Birbirinden özel tasarımlar arasından arzu ettiklerinize, Elizi ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Elizi, ürün kimlik numaraları ve sertifika kaydı ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlıyor. 2017 yılından beri Ürün Kimliği uygulamasını kullanan Elizi, müşterilerinin; üretilen ürünlerin laboratuvar analiz sonuçları ile örücülerin kimler olduğunu görmelerine imkan tanıyor. Ürün kimlik numarası, Elizi web sitesinde yer alan “Sertifikanı Sorgula” bölümünden kontrol edilebilir.

Trabzon Hasır Kolye Fiyatları

Trabzon hasır kolyeler normal kolyelere nazaran daha ağırdır. Bu sebeple bu kolyeleri seçerken tokasının kalın ve sağlam oluşuna dikkat etmelisiniz. Bu kolyeleri günlük hayatta da kullanmanız mümkündür. Çeşit fazlalığı sebebiyle günlük hayata uygun birçok çeşit üretilmiştir. Trabzon hasır kolye fiyatlarını incelemek için sitemize göz atabilirsiniz.