Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

 

İhtişam ve Stilin Birleşimi: Trabzon Hasır Berva Koleksiyonu

Berva Trabzon Hasır, Elizi Koleksiyonu içinde çok özel bir yere sahiptir. El işçiliğinin benzersiz bir hali olan Berva Trabzon Hasır Koleksiyonu, birbirinden estetik ve şık tasarımları bir arada sizlere sunuyor. İlmek ilmek örülen kolyeler, küpeler, yüzükler ve daha fazlasının yer aldığı koleksiyon; kadınların arzu ettikleri görünüme zahmetsiz bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Her bir tasarım, kadınların kendilerini çok değerli hissetmesini sağlarken kombinlerin de estetik bir şekilde tamamlanmasını mümkün kılıyor.

Elizi tarafından incelikli bir şekilde tasarlanan Berva Trabzon Hasır ürünler, özel günlerinde hareketli ve göz alıcı bir görünüm isteyen kadınlara sunuluyor. Sizler de tarzınızla uyumlu modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz. Klasik ve modern detayları bir arada sizlerle buluşturan tasarımlar, Elizi eşsizliğini kombinlerinizde hissetmenizi sağlayacak.

Trabzon hasırının en estetik hali olan Berva Trabzon Hasır, el işçiliği sanatını yansıttığı için mücevher dünyasında çok özel bir konumda bulunuyor. Gösterişli tasarımlardan hoşlanan kadınlara sunulan ürünler, modern detaylarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bunun yanı sıra klasik çizgilerden de oluşan tasarımlar bulunmakta olup her bir tasarım, kadınların kombinlerini zarif bir şekilde tamamlamasını sağlıyor.

Stilinizin Tamamlayıcısı Berva Trabzon Hasır Modelleri 

Koleksiyon içinde yer alan Trabzon Hasır Berva Altın Bilezik, bileğinde eşsiz bir görünüm isteyen kadınlara sunuluyor. Altının en saf hali olan bileziği, düğün törenlerinde ya da davetlerde; kombinlerinizde estetik bir dokunuş için kullanabilirsiniz. Koleksiyonun değerli parçalarından olan Trabzon Hasır Berva Küpe ise bilekliğiniz ile muhteşem bir uyum yakalayacaktır. Sarı altın ile tasarlanan bu çok özel küpe, sıra dışı bir kombin arzunuzu gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Elizi tarafından tasarlanan Berva Trabzon Hasır koleksiyonu içinde yer alan ürünlerin her biri, kendinizi her ortamda benzersiz hissetmeniz için özel olarak tasarlandı.

Zarif, şık ve estetik detaylarıyla hayatın her alanında eşsiz bir görünüm sağlayan Berva Trabzon Hasır ürünleri çok özel fiyatlarla sizlerle! Benzersiz tasarımları sizlerle buluşturan Elizi ürünlerini mütevazi fiyatlarla satın alabilirsiniz. Özel günlerinizde modern ve incelikli bir görünüm elde etmeniz artık Elizi ile oldukça kolay!