NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

7 Gün, 24 Saat Tarzınızla Uyumlu: Trabzon Hasırı Manşet Koleksiyonu

Trabzon Hasır Manşet, Elizi Trabzon Hasırı Koleksiyonu içinde yer almakta ve benzersiz tasarımları bünyesinde barındırmaktadır. El işçiliğinin en özel ve en değerli tasarımları arasında yer alan Trabzon Hasırı Manşet, özel günleri taçlandıracak takılar olarak biliniyor. Koleksiyon içinde farklı sıralardan oluşmuş gerdanlık ve bilezikler yer alıyor.

Düğün törenlerinin vazgeçilmezleri arasında bulunan gerdanlıklar, Trabzon Hasırı ile ilmek ilmek işlenmiş durumda. Altın ile tasarlanmış bulunan gerdanlıkların her biri, modern ve klasik detaylarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Trabzon Hasır Manşet Koleksiyonu içinde yer alan bir diğer tasarım, Trabzon Hasırı bileziklerdir. Oldukça ihtişamlı bir tasarıma sahip olan bilezikler, adeta kombinlerine hareket katmayı seven kadınların tutkusudur. 15 sıradan oluşan bileziklerin her biri ile arzu ettiğiniz görünüme zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Elizi tarafından incelikli bir şekilde tasarlanan ve göz alıcı tasarımları bir araya getiren Trabzon Hasır Manşet Koleksiyonu, geçmiş ve gelecek arasında bağ kuran Trabzon Hasırının en özel halidir. İlmek ilmek işlenen gerdanlık ve bileziklerden meydana gelen koleksiyon, kadınların şık ve zarif görünme taleplerini en iyi şekilde karşılıyor.

Trabzon Hasırı Manşet Koleksiyonu Modelleri ile Gözler Üzerinizde

Özel günlerde kombinlerin estetik bir şekilde tamamlanmasını sağlayan bilezikler, 15 sıradan oluşmakta ve ihtişamlı görünümüyle her ortamda dikkatleri üzerine çekmekte. Her ne kadar özel hayatta çok daha fazla talep görse de muhteşem tasarımlara sahip bileziklerin gündelik hayat içinde de kullanılması mümkün.

7 sıradan oluşan gerdanlıklar ise davetlerde ya da nişan ve düğün törenlerinde kullanılıyor. Boyun kısmında estetik bir görünümü mümkün kılan gerdanlıklar, koleksiyonun en nadide parçalarından bir tanesi. Sizler de tarzınızı yansıtan bilezik ve gerdanlıkları kullanarak hayatın her alanında ön plana çıkacak kombinler hazırlayabilirsiniz.

Elizi ayrıcalığıyla sizlerle buluşan Trabzon Hasır Manşet, incelikli tasarımları bir arada sunuyor. Çok özel fiyatlara sahip olan tasarımları, özel günlerinizde ışıltınızla ön plana çıkmak için kullanabilirsiniz. Elizi dokunuşuyla benzersiz bir hal alan tasarımlar, şıklığından ve zarafetinden ödün vermek istemeyen kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarıyor. Benzersiz detaylarıyla Trabzon Hasır Manşet sizlerle!