NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Elizi Zümrüt Koleksiyonu ile Estetik Şıklığı Yakalayın

Doğadaki en özel taşlardan biri olan zümrüt, enerjiyi sembolize eder. Bu nedenle mücevher dünyasının dikkat çeken bir üyesidir. Yaydığı benzersiz yeşil ışık, estetik mücevherlerin ortaya çıkmasına aracılık ettiği gibi mücevher sahibinin kendisini çok huzurlu hissetmesini sağlar. Ayrıca bereketi de simgeleyen zümrüt, değerli bir taştan çok daha fazlasıdır.

Elizi Zümrüt Koleksiyonu içinde yer alan tasarımların her biri, zümrüdün ışıltısını üzerinde taşımakta ve kadınların benzersiz bir görünüm elde etmelerini sağlamakta. İlhamını doğadan alan zümrüt tasarımları ile kombinlerinizde modern, incelikli ve zarif bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Özel günlerinizin en değerli parçası zümrüt tasarımlar, hayatın her alanında sizlerle!

Zümrüt ile tasarlanan mücevherlerin her biri, şairini bilmediğiniz muazzam bir şiirin ta kendisidir. Doğanın sunmuş olduğu bir nimet olan zümrüt, sanatın en saf hali olarak sizlere eşsiz şiirler sunar. Pırlanta ile bir araya geldiğinde ise ışığı çok uzak noktalardan görülebilen tasarımlara imza attığını söylemek mümkün. Tavus kuşu figürüyle tasarlanan, minik pırlanta ve zümrütlerin muhteşem dansıyla göz alıcı bir görünüm elde eden zümrüt küpe; ışıltısıyla kendisini var eden bir tasarımdır.

Doğadan Gelen İlham Elizi Zümrüt Koleksiyonu Modelleri 

Sade ve şık bir kombin isteyenlere sunulan incecik zümrüt yüzük, enerjisini hiç eksiltmek istemeyen kadınlara sunuluyor. Altın ve zümrüt birlikteliğinin en saf hali olan altın zümrüt bileklik ise klasik çizgilerin modernize edilmiş şeklidir. Bu nedenle kadınların özel günlerinde incelikli bir görünüme zahmetsizce ulaşmasını sağlar.

Klasik bir zümrüt küpe olarak değerlendirilebilen pırlantalı altın zümrüt küpe, gündelik hayat içerisinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. İş hayatında zümrüdün gücünden yararlanmak istiyorsanız tavus kuşu figürüyle benzersiz bir görünüm elde eden pırlantalı altın kolyeleri tercih edebilirsiniz. Elizi dokunuşuyla sizlerle buluşan zümrüt tasarımların her birini, kombinlerinizi eşsiz bir şekilde tamamlamak için kullanabilirsiniz.

Zümrüt ile incelikli bir şekilde tasarlanan zümrüt tasarımlar, farklı modelleri bünyesinde barındırıyor. Şık detaylarıyla göz alıcı bir görünüm kazanan küpeler, altının ışıltısını üzerinde taşıyan yüzükler, sıra dışı bir tasarım olarak değerlendirilebilen bileklikler; sizlere çok özel fiyatlarla sunuluyor. Kombinlerinizde zümrüdün enerjisine yer vermek istiyorsanız zümrüt tasarımlar arasından istediklerinize sahip olabilirsiniz. Doğanın kendisini temsil eden zümrüt tasarımlar, Elizi ayrıcalığıyla sizlerle buluşmaya devam ediyor.