NE ARAMIŞTINIZ?

ÜRÜN SORGULA

  (0533) 296 41 92

Altın Bilezikler

Takı konusunda insanların karşısına farklı şekillerde ve tarzda çok sayıda seçenek çıkıyor.  Her birey kendi zevkine göre takılar kullanılıyor. Birçok kadının favori takısının başında ise hemen her ortamda kullanılan bilezikler geliyor. Bunlar da kendi içinde alt başlıklara ayrılıyor. Altın bilezikler de bunların en başında gelendir.

Altın Bilezik Modelleri

Altın bilezikler model olarak bakıldığında burma bilezikler ilk anda akla gelenlerdir. Bunun yanı sıra klasik tarzda olanları da es geçmemek gerekir.  Kelepçe tarzda olanlar da yine en çok tercih edilen modeller arasındadır. Trendlere göre farklı altın türlerinden yapılan fantazi modeller de vardır. Bunun yanı sıra Trabzon hasır bilezik de başlıca modeller arasındadır.

Altın bilezikler ağırlıklı olarak 22 ayar altından yapılan bileziklerdir. Böylece satarken de kişiler zarar etmez. Hatta kazanç elde eder. Fantazi modeller için ise ne yazık ki böyle bir durum söz konusu değildir. Bu anlamda altın bilezik alırken her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmeli ve doğru güvenilir adreslerden satın alınmalıdır.