NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Elizi Altın Bileziklerin İhtişamını Üzerinizde Hissedin

Altın, kadınların en estetik yol arkadaşı… Mücevher dünyasında en gözde tasarımların hayat bulmasını sağlayan altın, bileziklere de ilham veriyor. Bu nedenledir ki bilezik tasarımlarında altına yer verilir. Elizi dokunuşuyla tasarlanan altın bilezikler, zengin bir model çeşitliliğine sahiptir. Her zevke hitap edebilen tasarımlar, kıyafetlerin benzersiz bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Özel günlerde, davetlerde, nişan ve düğün törenlerinde kullanılabilen altın bilezik modelleri; kendinizi her ortamda eşsiz hissetmenize katkıda bulunacak.

Elizi, çok özel motifleri ve desenleri kullanarak sizlere yenilikçi mücevher modelleri sunuyor. Zarafetin özü olan bilezik modelleri, kombinlerin estetik, zarif ve göz alıcı bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Modern dokunuşlarla tasarlanan altın bileziklerin her biri, geniş ürün yelpazesinin bir parçasıdır ve kadınlarda hayranlık uyandırır. Ürün yelpazesinde yer alan minimal tasarımlar, ihtişamlı kıyafetlerle bir arada kullanılabilir. Bu tür tasarımlar, sadeliği en estetik şekilde sembolize eder.

Elizi Koleksiyonunda yer alan Gilda model, sarı altın ile tasarlanır. İnce ve zarif tasarımıyla ön plana çıkan bilezik tasarımı, klasik takım ya da siyah bir elbise ile birlikte kullanılabilir. İnce altın bilezik modelleri kapsamında yer alan Gilda Rose, ışıltılı tasarımıyla her ortamda dikkatleri üzerine çeker. Tarzınızla uyumlu tasarımları kullanarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Altın Bilezik Modelleri ve Fiyatları

Takı konusunda insanların karşısına farklı şekillerde ve tarzda çok sayıda seçenek çıkıyor.  Her birey kendi zevkine göre takılar kullanılıyor. Birçok kadının favori takısının başında ise hemen her ortamda kullanılan bilezikler geliyor. Bunlar da kendi içinde alt başlıklara ayrılıyor. Altın bileziklerde bunların en başında gelendir.

Altın bilezikler model olarak bakıldığında burma bilezikler ilk anda akla gelenlerdir. Bunun yanı sıra klasik tarzda olanları da es geçmemek gerekir.  Kelepçe tarzda olan altın kelepçe bilezikler de yine en çok tercih edilen modeller arasındadır. Trendlere göre farklı altın türlerinden yapılan fantazi modeller de vardır. Bunun yanı sıra Trabzon hasır bilezik de başlıca modeller arasındadır.

Altın bilezik modelleri ağırlıklı olarak 22 ayar altından yapılan bileziklerdir. 22 ayar altın bilezikler ile ortamlarda şıklığı yakalayabilirsiniz. Elizi Kuyumculuk'ta yer alan modeller; ağırlığına, tasarımlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilir, sitemizde yer alan özel tasarımlara göz atabilirsiniz.