NE ARAMIŞTINIZ?

ÜRÜN SORGULA

  (0533) 296 41 92
Altın Yüzük Yonca
%7
İNDİRİM
3.283 TL

Altın Yüzükler

Giyilen kıyafetlerin en büyük tamamlayıcısı olan ve kimi zaman kıyafetin çok daha güzel görünmesini sağlayan ürünlerin başında takılar gelir. Bu noktada çok değişik türden takı çeşitleri vardır. İnsanlar bir ya da bir kaçını kullanabilir. Nitekim yüzükler de birçok kadının vazgeçilmezi olan ürünlerdir. Kendi içinde imitasyon ve altın yüzükler olarak iki ana başlık altında toplanırlar.

Altın Yüzük Modelleri Hakkında

Altın yüzükler modellerine göre farklı türden karşımıza çıkar. Kalp figürü olanlar, taşlı olanlar, fantezi olan modeller, üzerinde harf olanlar, farklı tasarımları olanlar, ayarlanabilir tarzda olanlar, fantezi modeller, iki farklı altından yapılanlar başlıca tercih edilen modellerdir. 

Altın yüzükler 14 ayar, 22 ayar gibi farklı altın ayarlarından yapılırlar. Pembe yeşil altın gibi altın türleri de yüzüklerde kullanılır. Burada biraz da altın yüzüklerin fiyatlarından bahsetmek gerekir ise modeline, kullanılan malzemesine göre rakamlar değişiklik gösterir. Böylesi bir ürün alırken kişi kendi parmağına yakışacak, kendi giyim tarzı ile uyumlu olan yüzük modellerini bilinen ve güvenilir adreslerden satın almalıdır.