Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Pırlanta Set

Pırlanta, mücevherlerin göz alıcı bir görünüm elde etmesini sağlayan çok özel ve özgün bir taştır. Özellikle düğün ve nişan gibi özel günlerde tercih edilen pırlanta tasarımlar, kadınların arzu ettikleri görünümlere ulaşmasına da destek olur. Bu nedenle pırlantanın dinamizm kattığı tasarımların her biri, kadınların yoğun talepleriyle karşılaşır.

Yenilikçi pırlanta tasarımların bir araya geldiği pırlanta set ürünleri; bileklik, kolye ve küpe gibi tasarımlardan meydana geliyor. Hayatın her alanında ışıldamak ve göz alıcı bir görünüm elde etmek isteyen kadınların sıklıkla tercih ettiği pırlanta setler; incelikli detaylarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Elizi pırlanta set koleksiyonları içerisinden arzu ettiğiniz tasarımlara çok özel fiyatlarla ulaşabilir, hayatın her alanında tarzınızla ön plana çıkma şansı elde edebilirsiniz.

Pırlanta Set Modelleri

Farklı tasarımların bir araya geldiği pırlanta setler, özel hayatların vazgeçilmezleri arasında kendisine özel bir yer ediniyor. Modern ve incelikli detaylarıyla hareketlilik kazanan ve feminen bir duruş sunmakta olan tasarımların yanı sıra çok daha klasik çizgilerle tasarlanan modeller de bulunuyor. Elizi pırlanta set koleksiyonu içerisinde yer alan tasarımlar, mücevher dünyasında da kendisine özel bir yer edinmeyi başarıyor.

Trabzon hasırı ile tasarlanan ve zarif bir duruş kazanan tasarımlar arasından arzu ettiklerinize zahmetsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kadınların taleplerini karşılayabilecek tasarımları bünyesinde barındıran pırlanta tasarımlar ile tarzınızı her ortamda ve her zaman ön plana çıkarabilirsiniz.

Pırlanta Set Fiyatları

Mücevher dünyasında ayrıcalıklı bir konumda bulunan ve görünümüyle dikkatleri üzerine çeken tasarımlar, kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yelpaze deseni ile tasarlanan pırlanta tasarımlar, modern bir görünüm için ideal bir üründür. Bunun yanı sıra çok daha klasik çizgilerle hareketlilik kazanan modeller de kadınlara çok özel fiyatlarla sunuluyor.

Elizi tarafından tasarlanan ve ince işçiliğin benzersiz bir sonucu olan pırlanta setler, kadınlar için eşsiz hediyelerden bir tanesidir. Sizler de geniş ürün yelpazesi içerisinden sizlerle buluşan tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Sevdiklerinize yenilikçi bir hediye için arzu ettiğiniz tasarımları satın alabilir, muhteşem tasarımlara hızlı ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.