NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Pırlantalı Hasır Set

Pırlantalı hasır setler, Trabzon hasırıyla üretilen ve benzersiz bir görünüm elde eden tasarımların yer aldığı setlerdir. Gösterişli ve zarif bir görünüm isteyen kadınlara sunulan ve eşsiz detaylara ev sahipliği yapan setler, hayatın her alanında kullanılabilecek tasarımları bünyesinde barındırıyor. El işçiliğiyle eşsiz bir şekilde tasarlanan ürünlerin her biri, setlerin en değerli üyeleri arasında yer alıyor.

Elizi pırlantalı hasır set koleksiyonu içerisinde yer alan ve benzersiz bir görünümü olanaklı kılan setler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Pırlantanın hayat verdiği ve Trabzon hasırının gösteriş kattığı tasarımların her biri, özel günlerin en değerli üyeleri arasında yer almaya devam ediyor. Sizler de özel tasarımlara göz atabilir, sevdiklerinize anlamlı hediyeler sunabilirsiniz.

Pırlantalı Hasır Set Modelleri

Trabzon hasırı, geçmişten günümüze mücevher dünyasında özel bir yerde bulunuyor. El işçiliğine sahip ve pırlantayı bünyesinde barındıran özel tasarımlar, genelde düğün veya nişan gibi özel günlerde seçiliyor. Farklı karat oranlarına sahip pırlanta ile tasarlanmakta olan pırlantalı hasır ürünler, muhteşem bir hediye olarak değer görüyor.

Genellikle kolye, yüzük ve bilekliklerden meydana gelen pırlantalı hasır setler, birbiriyle son derece uyumlu tasarımları bir araya getiriyor. Elizi ayrıcalığıyla tasarlanan ve incelikli detayları bünyesinde barındıran tasarımlara bir set halinde zahmetsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Hayatın her alanında göz alıcı ve şık görünmek artık çok kolay!

Pırlantalı Hasır Set Fiyatları

Pırlanta ile hareketlilik kazanan ve kadınların feminen bir duruş elde etmesini sağlayan pırlantalı hasır tasarımlar, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor. Benzersiz ve ışıltılı görünüme sahip olan tasarımlar, set halinde müşterilere sunuluyor. Elizi ayrıcalığıyla tasarlanan setlere çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sizlere sunulan ve modern tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken setleri inceleyebilir, setler ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Gösterişli, lüks ve zarif bir kombin isteyen kadınlar için olmazsa olmazlar arasında yer alan setler, mütevazi fiyatlarla satılıyor. Arzu ettiğiniz sete zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde ulaşım sağlayabilir, hayatın her alanında istediğiniz tarza sahip olabilirsiniz. Elizi, benzersiz tasarımlarıyla sizlere özgün mücevherler sunmaya devam ediyor.