NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Altın Harf Kolye

Altın Harf Kolyeler, kişiye özel hediye vermek isteyenlerin en çok tercih ettikleri hediye kategorileridir. Altın harflerde kişinin adının olması, hediye verilecek kişiyi son derece mutlu ve özel hissettirecektir. Hanımlar için seçilecek bu kolyeler, kız çocuklarının doğum günlerinde de verilecek hediyelikler arasındadır. Altın harf kolyeler, standart yazı formunda olabildiği gibi altın bir plaka üzerinde kabartmalar şeklinde de olabilir. Bu konuda tasarım zenginliği olan firmaların tercih edilmesi önerilir. 

Altın Harf Kolye Modelleri

Alan kişiyi mutlu etmesi bakımından en çok özel günlerde kişiye özel tasarım hediyeler tercih edilir. Evli çiftlerin eşlerine vereceği bu tasarım kolyeler, anneler gününde de önerilen hediyeler arasındadır.

Altın harf kolyeler, farklı geometrik şekillerin üzerinde de yer alabilir. Daha modern tasarımlardan hoşlananlar için bu türlü özgün mücevher kategorileri tercih edilecek modellerdir.

Altın Harf Kolye Fiyatları

Farklı ayarlarda olabilecek altın kolyeler, her bütçenin de rahatlıkla alabileceği hediye kategorilerindendir. Altın zincir kalınlıkları farklı ebatlarda olup, takan kişinin beğenisine uygun olan model zenginliği için mücevher sitemizin tercih edilmesi tavsiye edilir.