NE ARAMIŞTINIZ?

ÜRÜN SORGULA

  (0533) 296 41 92

Altın Harf Kolyeler

Altın Harf Kolyeler, kişiye özel hediye vermek isteyenlerin en çok tercih ettikleri hediye kategorileridir. Altın harflerde kişinin adının olması, hediye verilecek kişiyi son derece mutlu ve özel hissettirecektir. Hanımlar için seçilecek bu kolyeler, kız çocuklarının doğum günlerinde de verilecek hediyelikler arasındadır. Altın harf kolyeler, standart yazı formunda olabildiği gibi altın bir plaka üzerinde kabartmalar şeklinde de olabilir. Bu konuda tasarım zenginliği olan firmaların tercih edilmesi önerilir. 

Altın Harf Kolyelerde Özgün Modeller

Alan kişiyi mutlu etmesi bakımından en çok özel günlerde kişiye özel tasarım hediyeler tercih edilir. Evli çiftlerin eşlerine vereceği bu tasarım kolyeler, anneler gününde de önerilen hediyeler arasındadır. Farklı ayarlarda olabilecek altın kolyeler, her bütçenin de rahatlıkla alabileceği hediye kategorilerindendir.

Altın harf kolyeler, farklı geometrik şekillerin üzerinde de yer alabilir. Daha modern tasarımlardan hoşlananlar için bu türlü özgün mücevher kategorileri tercih edilecek modellerdir. Zincir kalınlıkları farklı ebatlarda olup, takan kişinin beğenisine uygun olan model zenginliği için mücevher sitemizin tercih edilmesi tavsiye edilir.