Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Pırlanta Bileklik

Takılar kimi zaman sıradan bir elbiseye bile bambaşka bir hava katarak tarzınızı ortaya koymanızı sağlayabilir. Bu noktada da gerçek ve imitasyon çok farklı seçenek vardır. Bileklikler gündelik yaşamda da rahatlıkla kullanıldığı için sıklıkla her yaştan birey tarafından tercih ediliyor. Özellikle pırlanta bilelikler son yılların en favori takı ürünleri arasındadır.

Pırlanta Bileklik Modelleri

Pırlanta bileklikler çok sayıda model ile farklı zevklere hitap eder. Bu modellere bakıldığında Trabzon hasır üçlü tarzda olanlar, piramit tarzında olanlar, hasır tena olanlar, baget taşlı olanlar, kalpli olanlar, tek taş tarzında olanlar, hasır kalpli olanlar, yoncalı olanlar, klasik kesim olanlar ilk başta söylenebilecek olan modellerdir. 

Pırlanta Bileklik Fiyatları

Pırlanta bileklikler fiyatları ise modeline, kullanılan malzemesine, satış noktasına göre fiyat açısından farklılıklar gösterir. Burada fiyatı belirleyen en temel faktör elbette kullanılan pırlantanın karat değeridir. Keza 22 ayar altın olması ya da 14 ayar altın olması da fiyatları değiştiren diğer faktörledir. Ürün alırken işin fiyat kısmından ziyade kişi kendi tarzına uygun olan modeli tercih etmelidir.