NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Hasır Edera

Trabzon hasır tasarımları arasında yer alan Trabzon Hasır Edera, dikkat çeken detaylarıyla ön plana çıkan tasarımlardandır. Özel günlerde ihtişamıyla tarzını ön plana çıkarmak isteyen kadınların tercih ettiği tasarımlar, kombinlerin modern ve incelikli bir şekilde tamamlanmasını da sağlıyor. Edera Koleksiyonu içerisinde yer alan tasarımların her biri, yenilikçi bir görünümü de olanaklı kılıyor.

İncelikli ve modern detayları bünyesinde barındıran tasarımların her biri, hayatın her alanında tercih edilebiliyor. Elizi Trabzon hasır koleksiyonu içerisinde yer alan Trabzon Hasır Edera ürünlerini inceleyebilir, arzu ettiğiniz tasarımlara hızlı ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Elizi, gündelik hayatın yanı sıra özel günlerde de kullanılabilen tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

Trabzon Hasır Edera Modelleri

Trabzon hasırı, el işçiliğiyle üretilen ve mücevher dünyasında ayrıcalıklı bir konumda bulunan tasarımlardır. Modern ve estetik detayları bünyesinde barındıran tasarımlar, kadınların benzersiz bir görünüm elde etmelerini olanaklı hale getiriyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Trabzon Hasır Edera koleksiyonu, gösterişli bir kombini olanaklı kılıyor.

17 sıra bilezik ve 5 sıra gerdanlıktan meydana gelen setler, özellikle düğün ve nişan törenlerinde tercih ediliyor. Modern ve incelikli detaylarla hareketlilik kazanan tasarımlar, şatafatlı bir tarzı mümkün kılıyor. Bunun yanı sıra 15 sıra altın bilezikle tasarlanan yenilikçi ürünler, kombinlere zarafet katıyor. Her zevke hitap edebilecek tasarımları bünyesinde barındıran ürünler arasından arzu ettiklerinize zahmetsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Trabzon Hasır Edera Fiyatları

Fark yaratan tasarımları bünyesinde barındıran Trabzon Hasır Edera ürünleri, yenilikçi ve göz alıcı görünümleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Modern, incelikli ve zarif detaylarıyla hareketlilik kazanan tasarımlar; hayatın her alanında kullanılabilecek tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Kadınların feminen bir duruş kazanmasını olanaklı kılan ürünlerin her biri, özel günlerde dinamizm elde edilmesini sağlıyor.

Sizlere yenilikçi bir şekilde sunulan tasarımlara çok özel fiyatlarla ve güvenli ödeme yöntemleriyle sahip olabilirsiniz. Benzersiz tasarımlara zahmetsiz bir şekilde ulaşabilir, sevdiklerinize benzersiz hediyeler sunabilirsiniz. Elizi; göz alıcı, eşsiz ve incelikli tasarımları sizlerle buluşturan ve yenilikçi ürünlere sahip olmayı mümkün kılan bir tasarımdır.