NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Sertifikanı Sorgula

Elizi Hasır Bakım ve Garanti

ÖMÜR BOYU BAKIM GARANTİSİ

Satın almış olduğunuz mücevherlerinizde ömür boyu bakım garantisi bulunmaktadır. Sertifikanız ile birlikte Elizi Atölyelerinde tel atığı, form bozulması gibi durumlara ücretsiz bir şekilde müdahele edilebilmektedir.

Elizi Hasır Bakım ve Garanti

TÜRKİYE'DE İLK VE TEK ÜRÜN KİMLİK SİSTEMİ

Satın almış olduğunuz mücevherlerinizde ürün kimlik numarası olmasına ve sertifika verilmesine dikkat ediniz. Bu sayede mücevherinizin ayar bilgisi, laboratuvar sonuç belgelerini, örücü bilgilerini ve size aitliliğini sorgulayabilirsiniz.

Elizi Hasır Bakım ve Garanti

TRABZON HASIRINIZ BİR ÖMÜR SİZİNLE OLSUN, ELİZİ'NİZ İLK GÜNKİ GİBİ KALSIN

Elizi damgası, ürün kimlik numarası ve sertifikası bulunan tüm trabzon hasır mücevherlerinizin ömür boyu bakım garantisi mevcuttur. İlk üretim anından, size teslim edilene kadar büyük bir özenle hazırlanan Elizi Trabzon Hasırlarınız, günlük kullanıma da uygundur. Altın kumaşınız olan Trabzon Hasır mücevherleriniz, form bozulmalarında ise Elizi Atölyelerinde sadece 15 dakikalık işlemle ilk günki formuna kavuşur.

Elizi Hasır Bakım ve Garanti

DEĞİŞEBİLİR TOKA SİSTEMİYLE, BİRDEN FAZLA GÖRÜNÜM KAZANABİLİRSİNİZ

Değişebilir toka sistemi sadece Elizi Kuyumculuk'un patentli ürünlerinde gerçekleşmektedir. Daha önce almış olduğunuz Elizi marka hasır örgünüzü değiştirmeden sadece toka satın alarak birden fazla görünüm elde edebilirsiniz.

Elizi Hasır Bakım ve Garanti

EN DAYANIKLI MÜCEVHER TRABZON HASIRI

Trabzon Hasır örgü tekniği, İskitlerde zırhlarda ve kılıçların takıldığı kemer tokalarının üretiminde kullanılmıştır. Bu örgü tekniği Kafkaslardan Trabzon'a ulaşmış ve Trabzon'da altın mücevher işlemesinde kullanılmaya başlanmıştır. Geçmişte kullanıldığı alan itibariyle dünyanın en dayanıklı mücevherlerindendir.