Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Choker Setler

Choker Setler

Altın Setler Mesh

Altın Setler Mesh

Altın Su Yolu Set

Altın Su Yolu Set

Altın Setler

Altın Setler

Mini Setler

Mini Setler

Düğün Setleri

Düğün seti, düğün ve nişan gibi özel günler için tasarlanmış özel setlerdir. Altından oluşan düğün setleri, içeriğine göre farklı nitelikte olabilir. Özel tasarımlara ev sahipliği yapan düğün setleri, nişan ve düğün gibi organizasyonlarda gelinlere kreatif bir estetik katar.

Aynı zamanda gelinler için en özel hediyelerden olan düğün setleri, kusursuz ve ihtişamlı görünümleriyle mutluluğa uzanan yolculuğun ilk basamağında güzelliğinizi estetikle süsleyecektir. Estetik ve son derece değerli düğün setleri ile gelinlerin en özel günlerinde en özel görünüm elde etmeleri mümkündür.

Elize Kuyumculuk Düğün Seti Koleksiyonu, birbirinden ayrıcalıklı ve eşsiz parçalara ev sahipliği yapıyor. Gelinler için özel olarak tasarlanan koleksiyonda farklı konseptlerin işlendiği ayrıcalıklı setler bulunuyor.  

Düğün Seti Modelleri

Düğün seti modelleri arasında kreatif tasarımlarıyla ışıltıyla parlayan birçok model bulunuyor. Altın suyolu seti; minimalist, sade ve bir o kadar da kusursuz görünüm elde etmek isteyen gelinlere en özel günlerinde benzersiz bir şıklık vadediyor.

Elize Kuyumculuk düğün seti özel koleksiyonunda yer alan mesh altın setler ise altının ışıltı dolu halini oldukça güçlü tasarımıyla yansıtıyor. Gelinleri ışıltıyla parlatan mesh altın setleri ile en özel anları çok daha özel kılmak mümkün.

Minimalist tasarımların şıklığını kusursuzlukla yansıtmak isteyen gelinler için tasarlanan mini setler, altının ihtişamını yansıtan detaylarıyla fark yaratıyor. Uyumlu ve son derece estetik mini setlerle gelinlerin muhteşemliklerini altının sıra dışı parıltısıyla tamamlaması olanaklı.

Düğün seti modelleri, birden fazla parçadan oluşan takımlarla sunuluyor. Bileklik ve gerdanlıktan oluşan ikili setlerin yanı sıra kolye, bileklik ve yüzük gibi aksesuarlardan oluşan ayrıcalıklı altın düğün seti modelleri de bulunuyor.

Düğün Seti Fiyatları

Düğün seti fiyatları, tercih edilecek olan setin içeriğine ve modeline göre farklılık gösterir. Son derece geniş yelpazeli seçeneklere ev sahipliği yapan düğün setleri, gelinlerin kusursuz görünümünü tamamlayacak eşsiz aksesuarların bütünlüklü uyumunu yansıtıyor.

En özel ve göz kamaştıran düğün setleriyle düğün ve nişan gibi özel anlara anlam katmanız mümkündür. Elizi Kuyumculuk Düğün Seti Koleksiyonu geniş yelpazeli set seçenekleri ve ayrıcalıklı tasarımlardan oluşan parçalarla kusursuz bir görünüm vadediyor.