Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Hasır Kolyeler

Trabzon Hasır Kolyeler

Choker Kolyeler

Choker Kolyeler

Mesh Altın Kolyeler

Mesh Altın Kolyeler

Altın Suyolu Kolyeler

Altın Suyolu Kolyeler

Altın Kolyeler

Altın Kolyeler

İsim Kolyeler

İsim Kolyeler

Altın Harf Kolyeler

Altın Harf Kolyeler

Altın Kolye Ucu

Altın Kolye Ucu

Pırlanta Kolyeler

Pırlanta Kolyeler

Altın Zincir Kolyeler

Altın Zincir Kolyeler

Kolyeler

Kolye, tarzını zarafet ve estetikle tamamlamak isteyen kadınların vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Birçok farklı malzemeden imal edilebilmelerinin yanı sıra estetik anlamda en eşsiz kolye modelleri değerli taşların ve altının zarafetini taşıyan kolyelerdir.

Altın kolye modelleri, altının kusursuzluk, ihtişam, estetik ve anlam dolu özelliklerini oldukça kreatif biçimde yansıtır. Elizi Kuyumculuk Kolye Koleksiyonu, özel tasarımların altının büyüleyici anlamıyla bütünleştiği birbirinden eşsiz ve ayrıcalıklı kolye modellerine ev sahipliği yapıyor.

İsimli, Choker, zincir, Trabzon hasır ve harfli kolyelerin yanı sıra koleksiyonda özel tasarımlarıyla dikkat çeken altın kolye uçları da bulunuyor. Her ortamda kusursuz ve etkileyici bir görünüm elde etmenin en etkili yolu olan altının simgesel anlamını bünyesinde taşıyan eşsiz modeller, özel anlara anlam katacak büyüleyici bir hediye olabilir.

Kolye Modelleri

Kolye modelleri, her zevke ve estetik talebe cevap verebilecek son derece geniş yelpazeli tasarım çeşitliliğine sahiptir. Elizi’nin Kolye Koleksiyonu’da tasarımlarıyla büyüleyen ayrıcalıklı ve seçkin geniş yelpazeli modelleri bünyesinde barındırıyor.

Usta el işçiliği ile altının büyüsünü aynı anda yansıtan Trabzon hasır kolye modelleri, eşsiz tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Her ortamda iddialı, zarif ve eşsiz bir görünüm elde etmek isteyen kadınlara özel olan koleksiyon altının zarafetini kaliteyle birleştiriyor.

Altın harf kolye modelleri ise sevdiklerinize tamamen özgün ve kişisel bir hediye vermek için son derece ideal bir seçenek. Minimalist tasarımları, ışıldayan görünümleri ve kusursuz ambiyansıyla estetiğin en iddialı örneği olan altın zincir kolyeler koleksiyonda yer alan diğer modellerden.

Kolye Fiyatları

Kolye modelleri, her ortamda kusursuz görünümünden taviz vermek istemeyenler için tamamlayıcı parçalardır. Kadınların mücevher kutularında en fazla yer verdiği aksesuarlardan olan kolyeler, altının yanı sıra değerli taşların büyüsünü de üzerinde taşıyabilir. Pırlanta kolye modelleriyle, pırlantanın büyüleyici anlamını yaşamınızın her alanına taşıyabilirsiniz.

Hediyenizi sevdiklerinize özel şekilde kişiselleştirmek istiyorsanız Elizi Kuyumculuk Kolye Koleksiyonu içerisinde özel seçenekler de bulunuyor. İsimli kolye modelleriyle sevginizi en açık biçimde ifade edebilirsiniz. Kusursuz tasarımları, usta işçilikleri, kreatif temaları ve modern görünümleriyle en benzersiz kolye modelleri Elizi Kuyumculuk özel koleksiyonunda!