NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Hasır Bilezik

Düğün tarihinde, nişan töreninde veya hayatınızdaki özel birine onu mutlu hissettirmek için birbirinden güzel olan bilezikleri hediye etmek çok güzel bir duygudur. Sevdiğiniz kişinin bu hediyeyi aldığında yüzündeki olan heyecanı görmek de harika bir duygudur. Trabzon hasır bilezikler olarak sevdikleriniz için en güzel altı bilezikleri bizden alabilirsiniz.

Trabzon Hasır Bilezik Modelleri

Trabzon hasır bilezikler olarak birbirinden güzel olan altın bilezikler ile sizlerin satışına sunmaktayız. Ürün çeşitliliğimizde alize, Trabzon seti, Trabzon seti taşlı ve fantezi setler olarak çok iyi kalitede olan ürünleri bizden temin edebilirsiniz. Bileklerinize uygun ölçüde üretilen bilezikleri takarak oldukça şık görüneceksiniz. Özel olarak üretilen Trabzon hazır bilezikler almak için internet sayfamızdan özel fiyatlar ile satın alabilirsiniz. 

Trabzon Hasır Bilezik Fiyatları

Firmamız siz müşterilerimiz için uzun yıllardır Trabzon hasır bilezik setleri üretmekte ve satışını yapıyor. Sizlerin sipariş verdiğiniz ürünleri özenle sizlere teslim ediyoruz. Dilerseniz mağazalarımızdan bizi ziyaret edebilir ve farklı ödeme yöntemleriyle sipariş verebilirsiniz. 3 sıra olarak işlenen ve 19 sıra olarak işlenen modellerimiz farklı fiyatlardan satışa sunulmaktadır.