NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

14 Ayar Trabzon Hasır Bilezikler

14 Ayar Trabzon Hasır Bilezikler

22 Ayar Trabzon Hasır Bilezikler

22 Ayar Trabzon Hasır Bilezikler

Altın Kelepçe Bilezikler

Altın Kelepçe Bilezikler

Altın Bilezikler

Altın Bilezikler

Bilezikler

Bilezikler, her döneme hitap eden eşsiz tasarımları ve kombinlerde vadettikleri kusursuz görünümleriyle kadınların mücevher kutularında yer alan en ayrıcalıklı aksesuarlardır. Altının ışıltısını mükemmellikle yansıtan bilezikler, altının sevgi ihtişam dolu anlamını da en güçlü şekilde ifade eder.

Gündelik yaşamdan özel davetlere kadar hayatın her alanında kadınların en vazgeçilmez aksesuarlarından olan bilezikler, her tarza hitap eden geniş yelpazeli model ve tasarım seçeneklerine ev sahipliği yapar.

Elizi Kuyumculuk Bilezik Koleksiyonu, ayrıcalıkları derinlikli olarak hissederek değerli taşlar ve altının kusursuzluğunu tarzına taşımak isteyen kadınlar için tasarlandı. Özel tasarımlarıyla her ortamda dikkat çeken benzersiz bileklik modelleri Elizi Kuyumculuk’un özel koleksiyonunda!

Bilezik Modelleri

Bilezik modelleri, 22 ve 14 ayar altının yanı sıra farklı ve özgün tasarımlı parçalara ev sahipliği de yapar. Elizi Kuyumculuk Bilezik Koleksiyonu içerisinde yer alan ayrıcalıklı bileklikler, geleneksel ve modern tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

22 Ayar Trabzon Hasır Bilezik modelleri, geleneksel tasarımları kusursuzlukla tarzına taşımak ve kaliteyi en efektif şekilde yansıtmak isteyenler için eşsiz bir seçenek.  Altının en estetik hali olan Trabzon Hasır Bilezikler, eşsiz görünümleriyle altının ışıltı dolu özelliklerini çok iyi yansıtıyor.

Özel tasarım altın bilezikler ise farklı renk ve model alternatifleriyle sunuluyor. Minimalist tarzı en iddialı şekilde yansıtan özel tasarım altın bileziklerle tarzınızı en efektif şekilde göstermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Kreatif, zarif, iddialı ve modern tasarımlarıyla altın kelepçe bilezik modelleri ise her ortamda estetik görünümünden taviz vermek istemeyen kadınlar için tasarlandı. Farklı modellere ev sahipliği yapan kelepçe bilezik modelleri ile altının büyüsünü tarzınıza taşıyabilirsiniz.

Bilezik Fiyatları

Bilezik fiyatları, ayar özeliklerine ve modellere göre farklılık gösterir. Her bütçeye hitap eden ve estetik görünümüyle tarzınıza kusursuzluk katacak bilezik modelleri Elizi Kuyumculuk’un özel koleksiyonunda yer alıyor.

Zengin tasarım ve model çeşitliliğine ev sahipliği yapan koleksiyonda her kadının zevkine hitap eden bilezikler bulunuyor. Göz kamaştıran renkleri, iddialı tasarımları, her ortamda fark yaratan özgün konseptleriyle benzersiz ve özel bilezik modelleri Elizi Kuyumculuk’un seçkin koleksiyonunda yer alıyor.