NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Hasır 7/24 Seti

Yaşayan bir efsane olan Elizi Trabzon Hasır 7/24 Seti, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Şık ve zarif detaylarla hareketlilik kazanan bileklik, kolye ve yüzükten meydana gelen set; altının ışıltısını üzerinde taşıyor. Kıyafetlerin estetik yönünü vurgulama konusunda son derece başarılı olan set içindeki her bir mücevher, farklı bir tarza hitap ediyor. İhtişamlı bir görünüm arzulayanlar için detayı bol ve hareketli tasarımlar bulunmakla birlikte çok daha sade bir tasarım arzulayanlara incelikli Trabzon seti altın modelleri sunulabiliyor. Siz de tarzınıza kreatif bir dokunuşta bulunan modelleri inceleyerek göz alıcı bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Trabzon Hasırı 7/24 Set Modelleri

Elizi Koleksiyonu arasında kendisine yer bulan Trabzon Hasırı 7/24 set modelleri, zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Altının incelikli ve estetik bir şekilde örülmesiyle hayat bulan bileklikler, kemer detayıyla göz alıcı bir görünüm kazanan gerdanlıklar ve zarafeti sembolize eden yüzük modelleri; her setin hareketlilik kazanmasını sağlar.

Koleksiyonda yer alan modellerden bazıları tam anlamıyla sadelik vadederken çok daha ihtişamlı Trabzon seti 7/24 modelleri de mevcuttur. Tasarımları farklılık göstermekle birlikte her bir model, geçmiş ve gelecek arasında kurulan estetik bir köprüdür. Benzersiz hikayelerin başrolünde yer alan altının ışıltısı ve zarafeti ile şık bir görünüm kazanan tasarımlar arasından istediklerinizi, kombinlerinizin merkezinde kullanabilir; her zaman şık, her zaman benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Trabzon Hasırı 7/24 Set Fiyatları

Trabzon Hasırı 7/24 modelleri, hayatın her alanında unutulmaz bir kombin için tercih edilebilir. Çok özel bir kültürün unutulmaz parçaları arasında yer alan Trabzon seti modelleri, özel günlerde şıklık ve zarafet adına kullanılabilir. Nişan ve düğün törenlerinde daha çok bütünlüklü bir görünüm vadeden altın Trabzon seti içindeki parçalar, gündelik kombinlerde ayrı olarak değerlendirilebilir. Trabzon hasırı küpe 7/24, çok özel arkadaş buluşmalarında sahneye geçebilir. Öte yandan Trabzon hasırı yüzük 7/24 tasarımları, kullanıcısına enerji ve dinamizm katabilir.

Tasarımları, kullanım alanları ve kullanılan altının özellikleri itibarıyla farklılık gösteren Trabzon Hasırı 7/24 modelleri avantajlı fiyatlarla Elizi’nde sizleri bekliyor. Trabzon seti 14 ayar modelleri başta olmak üzere Maxi Trabzon Hasırı Seti gibi Trabzon Setlerine Elizi ile çok özel fiyatlarla ulaşabilirsiniz.