Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Alyans

 Aşkın en yalın halini anlatan alyans, çiftlerde en çok tercih edilen yüzük modelidir. Genellikle çiftler tarafından tercih edilen alyanslar iki kalbin birbirine olan bağını gösteren yegane takılardır. Söz, nişan ya da evlilik sonrası parmağa takılan bu yüzükler, eşlerin birbirlerine bağlılıklarını simgeler. Alyans, şık olduğu kadar değerli bir takıdır. Özel günlerde, sevgililer günü, doğum günü ya da yıldönümlerinde de sevdiğinize alyans hediye ederek onların gönlünde taht kurabilirsiniz.

En Şık Alyans Modelleri

 Alyanslar genellikle sade olmak üzere birçok modele sahiptir. Özellikle özel günlerde erkekleri düşündüren en önemli konu alyansın modelidir. Bunun için alyans hediye edilecek kişinin istekleri de bilinmelidir. Eğer ışıltılı bir yüzük isteniyorsa taşlı alyans modelleri tercih edilebilir. Farklı bir alyans modeli seçilecekse kalp, sonsuzluk ya da gül simgesi taşıyan yüzüklerle de modaya uyum sağlanabilir. 

Yeşil altın ve tasarımına hayran bırakan Trabzon Hasır Alyans modellerine sitemiz üzerinden ulaşılabilir. Tüm özel günlerde ve evliliğe giden yolda tüm yüzük modelleri ile mutluluğunuza eşlik ediyoruz.