NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Pırlanta Kolye

Her kadının hayali olan pırlantalar, altın ile birleştiğinde çok daha zarif bir görüntü ortaya çıkartır. Çünkü pırlanta ışıltısı ve altının asilliği bir araya geldiğinde göz kamaştırıcı bir takı meydana gelir. Genellikle yüzüklerin üzerini süsleyen pırlantalar kolyeler için de vazgeçilmez detaylardır. Pırlanta kolyeler kadınlar için her zaman tercih edilen ve özel günlerin tamamlayıcı olan takılardır. Pırlantalar daima yer aldığı takıya bambaşka bir anlam katar.

Pırlanta Kolye Modelleri

Pırlanta kolyeler pek çok modeliyle müşterilerin beğenisine sunulur. Sahip olduğu parıltı ile göze hitap etmeyi başaran pırlantalar; karat, kesim, berraklık ve renk konusunda tamamen kusursuz olmalıdır. Bu özelliklerin tam olarak var olduğu bir pırlanta işlendiği her ürünün üzerinde harikalar yaratabilir. 

Pırlanta Kolye Fiyatları

Trabzon hasırı ile de muhteşem bir uyum yakalayan pırlantalar, kolye olarak da karşımıza çıkabilir. Firmamız tarafından üretimi yapılan pırlanta kolyeler, Trabzon hasrı ve pırlantaların uyumlu birleşimi ile ortaya çıkar. Hem geleneksellikten hem de pırlantadan vazgeçmek istemeyen kadınların tercihi olan modellerimizi incelemek için sitemize göz atabilirsiniz