NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Altın Seti

Altın, her dönem mücevher dünyasında kendisine özel bir yer edinmiştir. Sevginin sembolü olarak da düşünülebilen altın, yenilikçi tasarımlara hayat veriyor. Altının benzersizliğiyle tasarlanan yüzük, küpe, bileklik ve kolyeler; kombinlerin çok özel bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. İncelikli ve sade tasarımların yanı sıra gösterişli ve ihtişamlı tasarımlar da altın ürünler arasında kendisine özel bir yer ediniyor.

Tarzınızla uyumlu, benzersiz desenlerle hareketlilik kazanan tasarımlara altın set ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Her tarza hitap edebilen incelikli tasarımlar, hayatın her alanında tercih edilebilecek niteliklere sahip. Burgu bir tasarıma sahip olan ürünlerin yanı sıra oldukça ince bir tasarıma sahip sade ürünler de bulunuyor. Elizi ile sizlere sunulan altın set koleksiyonu üzerinden aradığınız tasarımlara sahip olmanın keyfini yaşayın!

Altın Set Modelleri

Altının hayat verdiği tasarımların bir aradalığı ile sizlere sunulan altın setler, farklı modelleri bünyesinde barındırıyor. Her zevke hitap edebilen yenilikçi tasarımlar, kadınların istedikleri görünümlere zahmetsizce ulaşmasını sağlıyor. Özel günlerde tercih edebileceğiniz modern çizgilerle tasarlanan altın setler, tarzınızı ön plana çıkarmanız konusunda sizlere destek oluyor.

Elizi dokunuşuyla tasarlanan ince ve sade tasarımlar ise gösterişten uzak bir kombin isteyenlere yenilikçi bir şekilde sunuluyor. Oldukça ince bir zincirden oluşan kolyeler, sade yapısı ile dikkatleri üzerine çeken bilekliklerin kombinasyonu; sizlere şıklığı ve zarafeti getiriyor. Burgu tasarımlar ise hem şık hem de sade bir görünüm isteyenlere bir tasarımdan çok daha fazlasını vadediyor. Elizi ayrıcalığıyla tasarlanan ve sizlere sunulan tasarımlar arasından beğendiklerinizi tercih edebilirsiniz.

Altın Set Fiyatları

Altının eşsizliğini bünyesinde barındıran altın setler, farklı modeller üzerinden sizlerle buluşuyor. Her bir set, içerisinde yer alan tasarımların farklılığı nedeniyle birbirinden farklı fiyatlara sahiptir. Bununla birlikte Elizi, her bütçeye hitap edebilen altın set modellerine ev sahipliği yapıyor. Mütevazi fiyatlarla satışa sunulan altın setler, aynı zamanda ücretsiz kargo seçeneklerine de sahip.

Elizi benzersizliğiyle tasarlanan altın setler üzerinden aradığınız tasarımlara ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz setleri çok özel fiyatlarla ve güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz. Elizi, modern ve incelikli tasarımları sizlerle buluşturmaya devam ediyor!