NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Taşlı Seti

Trabzon hasır setler geçmişten bu yana kadınlarımızın göz bebeği olan kolye, küpe, bileklik setinden oluşan ihtişamlı setlerdir. Özellikle yeni evlenecek olan genç kızların altın alışverişinde çok istedikleri bir settir. Bu meşhur setlerin birçok çeşidi bulunur. Sitemizde her türlü güncel setlere ulaşma imkanına sahipsiniz. Ürünlerimizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünlerimize garanti veriyoruz. Kıyafetlerinizin, özel günlerinizin tamamlayıcısı olan bu setlerin sizi mutlu edeceği kanaatindeyiz. 

Trabzon hasır setler nasıl seçilmektedir? 

Bu tamamen kişinin zevkine göre değişen bir konudur. Zincir kısmı el emeği olarak örülmektedir. Genellikle her modelde bu şekildedir. Fakat ucunun büyüklüğü ya da modeli tamamen kişinin zevkine bağlı olarak değişmektedir. Trabzon hasır setler zevke göre değiştiği gibi aynı zamanda bütçeye göre de seçilir.

Gram olarak ağır olan bu setler elbette ki herkesin alabileceği bir şey değildir. Ucuna takılan kolye ucu gramajına göre de alınır. Aynı zamanda alacak olan kadının günlük ya da özel günlerde kullanacağına göre de değişir. Sitemizde günlük ya da özel günler için kullanacağınız güncel olan bütün Trabzon hasır setler mevcuttur.