Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

22 Ayar Altın Bileklik Mesh

 Altına yeni bir soluk kazandıran bileklik formu ile günümüz kadınları modern şekilde takı takmaya devam ediyor. Gün geçtikçe değer kazanan maden olan altının muhteşem tasarımları olan bu ürünler, bileklere şık ve zarif bir hava katmaktadır. 

22 ayar altın bileklikler mesh serisindeki tüm altınlar 22 ayar olup, göz alıcı şekilde parlamaktadır. Tüm kadınların severek kullanacağı bu altın bilezikler, farklı tasarımları ile sitemizden sizlere sunuyoruz.

22 Ayar Altın Bileklik Modelleri ve Fiyatları

22 ayar altının en güzel halini oluşturan bileklik modellerinden birini seçerek sevdiğiniz kadına en güzel hediyeyi verebilirsiniz. Özel günlerinizde ne alacağım diye düşünmeden hemen 22 ayar altın bileklikler mesh çeşitlerinden birini seçin. Beğeneceğinden hiç kuşkunuzun olmayacağı bu hediye ile onun kalbini tekrar kazanmanız mümkündür.

 Farklı çeşitleri bulunduğundan fiyat konusunda net bir rakam bulunmayan 22 ayar altın bileklikler mesh serisindeki tüm ürünler sizlere en uygun fiyatlara ulaştırılır. Profesyonel işçilik ile özenle hazırlanmış tüm altın bileklik modellerine en uygun fiyatlarla sitemizden ulaşabilirsiniz.