NE ARAMIŞTINIZ?

ÜRÜN SORGULA

  (0533) 296 41 92
Altın Kolye Zincir
YENİ
Altın Kolye Zincir
YENİ
Altın Kolye Burgu
YENİ
Altın Kolye Selimina
YENİ
Altın Kolye 7.062 TL
Altın Kolye
YENİ
Altın Kolye 6.832 TL
Altın Kolye
YENİ
Altın Kolye 5.734 TL
Altın Kolye
YENİ
Altın Kolye 6.703 TL
Arsen Kolye
YENİ
Arsen Kolye 10.058 TL
Altın Kolye
YENİ
Altın Kolye 4.099 TL
Altın Kolye
YENİ
Altın Kolye 13.468 TL
ALTIN KOLYE
YENİ
ALTIN KOLYE 2.716 TL
Altın Kolye 3 Renk
YENİ
Altın Kolye Ezme
YENİ
Altın Kolye Ezme 10.310 TL
Altın Kolye Ezme
YENİ

Altın Zincir Kolye

 Her zaman bir ağırlığı olan altın, çeşitli modelleri ile geçmişten günümüze kadar ulaşan bir mücevherdir. Kadınların güzelliğini tamamlayan altın zincir kolye modelleri de vazgeçilmezler arasında yerini alır. Pek çok çeşidi bulunan altın kolyeler her zevke uygun şekilde üretilir.  

İster geleneksel ister modern tarzda altın zincir kolye modeli bulmak mükündür. Her zevke hitap eden, 14 ya da 22 ayar olan altın zincirler, sade şekilde kullanıldığında dahi şık bir görüntü sergiler.

Kadınların Boyunlarını Süsleyen Altın Zincirler

Günlük kullanım için tercih edebileceğiniz ince ya da düz modellerin yanında, özel günleriniz için de tercihte bulunabileceğiniz daha ağır ve kalın altın zincir kolye modelleri de mevcuttur. Zincir modelleri uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir ve sadece farklı kolye uçları takılarak bambaşka hallere bürünebilir. 

Spor olan kolye uçları daha çok günlük kullanım için uygun olurken, özel günler için daha gösterişli olan uçlar tercih edilebilir. Böylelikle, altın zincir iki farklı şekilde kullanılarak her gününüze uyum sağlar. Firmamız tarafından kusursuz şekilde üretilen altın zincir modellerini incelemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.