NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Altın Zincir Kolye

Her zaman bir ağırlığı olan altın, çeşitli modelleri ile geçmişten günümüze kadar ulaşan bir mücevherdir. Kadınların güzelliğini tamamlayan altın zincir kolye modelleri de vazgeçilmezler arasında yerini alır. Pek çok çeşidi bulunan altın kolyeler her zevke uygun şekilde üretilir.  

İster geleneksel ister modern tarzda altın zincir kolye modeli bulmak mükündür. Her zevke hitap eden, 14 ya da 22 ayar olan altın zincirler, sade şekilde kullanıldığında dahi şık bir görüntü sergiler.

Altın Zincir Kolye Modelleri

Günlük kullanım için tercih edebileceğiniz ince ya da düz modellerin yanında, özel günleriniz için de tercihte bulunabileceğiniz daha ağır ve kalın altın zincir kolye modelleri de mevcuttur. Zincir modelleri uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir ve sadece farklı kolye uçları takılarak bambaşka hallere bürünebilir. 

Spor olan kolye uçları daha çok günlük kullanım için uygun olurken, özel günler için daha gösterişli olan uçlar tercih edilebilir. Böylelikle, altın zincir iki farklı şekilde kullanılarak her gününüze uyum sağlar.

Altın Zincir Kolye Fiyatları

Firmamız tarafından kusursuz şekilde üretilen altın zincir modellerinin fiyatlarını incelemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.