NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Mini Set

Mini setler, kadınları mutlu etmenin en basit yoludur. Benzersiz tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken kolye ve yüzük ya da yüzük ile küpelerin bir araya gelmesiyle oluşan setler, Elizi tarzını yansıtma konusunda oldukça başarılıdır. Pırlantanın ahengiyle tasarlanan pırlanta mini setlerin yanı sıra Trabzon hasırı ile oluşturulmuş setler de mevcuttur.

Kadınların arzu ettikleri görünüme ulaşmalarını sağlayan mini setler, yenilikçi tasarımlarıyla mücevher dünyasında kendisine özel bir yer ediniyor. Pırlanta, Trabzon hasırı olmak üzere farklı malzemelerden tasarlanan setler; özel günlerde kombinlerin incelikli bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Tarzınızla uyum sağlayan setleri satın alabilir, kendinize verdiğiniz değeri muhteşem takılar üzerinden gösterebilirsiniz.

Mini Set Modelleri

Mini setler içerisinde ilgi çeken ve göz alıcı pek çok farklı tasarım yer alır. Trabzon hasırı, mini setlerin en gözde ürünlerindendir. İncelikli bir şekilde el işçiliğiyle tasarlanan Trabzon hasırı setleri, klasik ve modern çizgilerle tasarlanmış ürünlerden meydana gelir. Yüzük, kolye ve küpe ile sizlere ulaştırılan Trabzon hasırı setlerine dahil olan ürünler farklı olabilir.

Belirli bir tema etrafında tasarlanan ve benzersizliğiyle dikkatleri üzerine çeken pırlanta setler, pırlantanın ahengiyle gösteriş kazanmıştır. Elizi mini set koleksiyonu içerisinde yer alan tasarımların her biri, klasiğin modernize edilmiş halidir. Bu sayede modern ve estetik görünümü bir arada elde edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra altın ile tasarlanan ve altının en özel hali olarak sizlere sunulan altın mini setler, ihtişamıyla görenleri büyülemeyi başarıyor. Farklı desen ve detaylarla hareketlilik kazanan tasarımlar arasından istediklerinizi tercih edebilirsiniz.

Mini Set Fiyatları

Elizi ayrıcalığıyla tasarlanan mini setler, farklı ürünleri bir arada bulunduruyor. Genellikle yüzük, kolye ve küpe kombinasyonundan oluşan setler; altın, pırlanta gibi çok özel taşlarla dinamizm elde ediyor. Hayatın her alanında eşsiz bir görünüm arzulayan kadınlara sunulan altın setler, gösterişi de bünyesinde barındırıyor.

Pırlantanın estetik gücünden yararlanılarak oluşturulan pırlanta setler, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Sizler de Elizi farkıyla istediğiniz mini setlere mütevazi fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Elizi ile şık ve zarif bir görünüm elde etmek oldukça kolay!