NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Klasik Hasır Tersdüz

Klasik hasır tersdüz koleksiyonu, birbirinden özel Trabzon hasırı tasarımların yer aldığı koleksiyonlar arasında yer alıyor. Oldukça özel bir desen olan tersdüz, modern ve incelikli bir görünümü olanaklı hale getiriyor. Özel günlerde ışıltısı ile ön plana çıkmak isteyen kadınlar tarafından tercih sebebi olan klasik hasır tersdüz modeller, zarafete zahmetsiz bir şekilde ulaşılmasını da sağlıyor.

Elizi tarafından tasarlanan ve özgün ve yaratıcı bir görünüm elde eden tasarımların her biri; hayatın her alanında şık bir görünümü önceliyor. Sizler de Elizi klasik hasır tersdüz koleksiyonu içinden sizlerle buluşan tasarımları tercih edebilir, sevdiklerinize eşsiz hediyeler sunabilirsiniz. Elizi, Trabzon hasırından gelen zarafeti sizlere sunmaya devam ediyor.

Klasik Hasır Tersdüz Modelleri

Farklı şekilde tasarlanan ve yaratıcı çizgilere ev sahipliği yapan klasik hasır tersdüz; küpe, kolye, bileklik gibi ürünlerden meydana geliyor. 13 sıradan oluşan ve lüks bir görünüm sunmakta olan bilezikler, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra 3 sıra parçalı bir şekilde tasarlanan kolyeler; yenilikçi görünümleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Göz alıcı tasarımlara ev sahipliği yapan yüzük, bilezik, gerdanlık gibi pek çok farklı tasarımdan oluşan koleksiyonları inceleyebilir; sevdiklerinizin tarzıyla bütünlük kazanan tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Elizi ayrıcalığını yansıtan benzersiz ve zarif koleksiyonların her biri, gösterişli ve lüks bir görünüm arzulayan kadınların taleplerini karşılama noktasında oldukça başarılı.

Klasik Hasır Tersdüz Fiyatları

Tersdüz deseniyle tasarlanan ve dinamizm elde eden tasarımlar, gündelik hayatın yanı sıra özel günlerde de tercih sebebi oluyor. Trabzon hasırından gelen zarafeti üzerinde taşıyan tasarımlar, muhteşem koleksiyonların oluşmasına da katkıda bulunuyor. Elizi ayrıcalığıyla sizlerle buluşan ve her tarza hitap etme konusunda bir hayli başarılı olan klasik hasır tersdüz koleksiyonlar arasından arzu ettiklerinize zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Çok özel fiyatlarla sizlere sunulan ürünleri güvenilir ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz. Elizi, tarzıyla her ortamda ön plana çıkmak isteyen kadınlara her daim özgün ve yaratıcı tasarımlar sunmaya devam ediyor. Elizi tasarımlarıyla modern, incelikli ve zarif görünmek bir hayli kolay!