NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Klasik Toka

Klasik Toka

Edera

Edera

Trabzon Hasır 7/24

Trabzon Hasır 7/24

Ters Düz

Ters Düz

Trabzon Seti

Trabzon Seti

Trabzon Seti Taşlı

Trabzon Seti Taşlı

Alize

Alize

Elegant

Elegant

Fantazi Setler

Fantazi Setler

Pırlantalı Hasır Setler

Pırlantalı Hasır Setler

Trabzon Hasır Set

Trabzon hasır setler, geniş yelpazeli model ve tasarım seçenekleriyle özel anlara özel anlamlar katacak kreatif bir şıklık vadediyor. Gelinlerin en özel günlerinde kusursuz bir görünüm elde etmelerini sağlayan Trabzon hasır setler, özel tasarımlarıyla fark yaratan bir deneyim vadediyor.

Geleneklerimiz ve göreneklerimiz nedeni ile düğünlerimizde bulunan takı takma adetinin vazgeçilmez bir seçeneği ise altın setlerdir. Gelinlerin ve geline takı hediye etmek isteyen çoğu kişinin tercihi olan Trabzon Hasır Setler şıklığı ve göz kamaştıran tasarımları ile en güzel hediye seçeneği haline gelmiştir. Bu setlerin değerini ise dikkatleri üzerine çeken şık tasarımlı altın örgüsü ve hasır görünümü belirliyor.

Altın Trabzon Hasır Setler 

Hediye arayışı içinde olan kişilerin ve yatırım yapmak isteyen hanımların da dikkatini çeken Trabzon Hasır Setler, altın örgüsü ve altının paha biçilemez şıklığı ile birleşti. Hem yatırım hem de kolye, yüzük ve bileklikten oluşan set ile şık takıların sahibi olmak isteyen hanımlar tercihini Trabzon Hasır Setlerden yana kullanıyor.

Eğer sizde geleneklerimizin vazgeçilmez parçası olan bu şık ve paha biçilemez ürünlere sahip olarak yatırım yapmak, hediye almak veya en güzel kombinlerinizi ve günlerinizi Trabzon Hasır Setler ile taçlandırmak isterseniz sitemiz içerisinden en şık tasarım seçeneklerine ulaşabilir ve sahip olabilirsiniz.

Farklı içeriklerden ve tasarımlardan oluşan Trabzon hasır setler, gelinlerin güzelliğine güzellik katacak detaylarıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda gelinler için en değerli ve etkileyici hediyelerden olan Trabzon hasır setler, farklı tarzlara hitap eden zengin model yelpazesini bünyesinde barındırıyor.

Şıklığın, estetiğin ve zarafetin geleneksel yöntemlerle dokunduğu Trabzon hasır setler, gerçek bir sanat eseridir. El işçiliği ve emekle imal edilen Trabzon hasır setler, Elizi Kuyumculuk kalitesi ve ayrıcalıklarıyla tasarlanıyor.

Trabzon Hasır Set Modelleri

Trabzon hasır set modelleri, her tarzdan kadının zevkine ve estetik anlayışına hitap eden geniş yelpazeli seçenekleriyle farklı alternatifler sunuyor. En özel anlara estetik bir anlam katan özel tasarımlarla, kusursuz görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Trabzon hasır set modelleri, setin içeriğinde yer alan aksesuarlara göre farklılık gösteriyor. Altının en ihtişamlı hali olan hasır setler, göz kamaştıran renkleri ve benzeri olmayan tasarımlarıyla tarzınızı altının güçlü özellikleriyle yansıtabilme imkanı sunuyor.

Elizi Kuyumculuk’un Trabzon Hasır Set Koleksiyonu içerisinde en dikkat çeken modellerden olan taşlı tasarımlar, minimalist çizgileri ve parıltılı detaylarıyla büyülüyor. Bileklik ve gerdanlığa ev sahipliği yapan bu setler, en özel anlarınıza anlam katacak.

Trabzon hasır ayrıcalığını geleneksel tasarımlar ve klasik detaylarla yansıtmak isteyenler için de koleksiyonda seçkin parçalar bulunuyor. Klasik Trabzon Hasır Set, geleneksel çizgileri bünyesinde barındırırken hasır altının benzersiz görünümünü efektif tasarımla bütünleştiriyor.

Trabzon Hasır Set Fiyatları

Trabzon hasır set fiyatları, tercih edilecek olan setin içeriğine ve set içerisinde yer alan parçaların modellerine göre farklılık gösteriyor. İki parçadan oluşan setlerin yanı sıra Elizi Kuyumculuk’un özel koleksiyonunda üç parçadan oluşan setler de bulunuyor.

En özel anlarında gelinlerin güzelliğine güzellik katacak kreatif tasarımları, yüksek düzeyde kaliteleri ve eşsiz görünümleriyle Trabzon hasır set modelleri Elizi Kuyumculuk’un seçkin koleksiyonunda yer alıyor