NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Hasır Küpeler

Trabzon Hasır Küpeler

Altın Suyolu Küpeler

Altın Suyolu Küpeler

Halka Küpeler

Halka Küpeler

Altın Küpeler

Altın Küpeler

Mesh Altın Küpeler

Mesh Altın Küpeler

Harf Küpeler

Harf Küpeler

Pırlanta Küpeler

Pırlanta Küpeler

Altın Çocuk Küpeleri

Altın Çocuk Küpeleri

Küpeler

Küpe, zarafet ve estetik dolu yapısıyla kadınların mücevher kutularında en fazla yer verdiği aksesuarlardandır. Altın küpeler ise klasik küpe modellerinden farklı olarak altının; ihtişam, estetik, mükemmellik ve kusursuz anlamına ev sahipliği yapar.

Altın küpeler, birbirinden eşsiz tasarımları ve kusursuz konseptleriyle kadınların vazgeçemediği aksesuarlardandır. Özel günlerin vazgeçilmez hediyelerinden olan altın küpeler, anlam dolu bir armağan arayışında olanlar için son derece ideal bir seçenektir.

Altın küpeler, altının kadim geçmişinden gelen kusursuz anlamı bünyesinde barındırmanın yanı sıra göz kamaştıran görünümleriyle eşsiz bir ambiyans vadeder. Elizi Kuyumculuk Küpe Koleksiyonu ile birbirinden ayrıcalıklı tasarımların sıra dışı büyüsünü derinlikli olarak hissedebilirsiniz.

Küpe Modelleri

Küpe modelleri, her zevke ve tarza hitap eden zengin tasarım çeşitliliğiyle kadınlar için kusursuz bir armağandır. Küpenin estetik büyüsünü altının kreatif anlamıyla bütünleştiren altın küpe modelleri ise benzersiz görünümleriyle ön plana çıkar.

Altın küpe modellerinin yanı sıra Elizi Kuyumculuk özel koleksiyonunda pırlantanın ışıltısını en güçlü şekilde yansıtan pırlanta küpe modelleri de bulunuyor. Sevdiklerinize pırlantanın ışıltısıyla kusursuz bir hediye vermek istiyorsanız pırlanta küpeler, en eşsiz tercihlerden biri olacaktır.

Farklı renk, boyut ve tasarım özellikleriyle her zevke hitap eden küpe modelleri arasında Trabzon hasır ayrıcalıklarını hissedebileceğiniz modeller de yer alıyor. Özel el işçiliğiyle imal edilen ve kreatif tasarımlarla şekillenen Trabzon hasır küpe modelleri, kusursuzluğu aksesuarlara taşıyor.

Klasik tasarımları altının ihtişamlı büyüsüyle birleştirerek tarzına taşımak isteyen kadınlar için de Elizi Kuyumculuk özel Küpe Koleksiyonu içerisinde sayısız seçenek bulunuyor. Farklı tasarımlarıyla tarzınıza renk katacak altın küpe modelleri de özel koleksiyonda yer alıyor.

Küpe Fiyatları

Küpe fiyatları, tercih edilecek modele ve tasarıma göre farklılık gösteriyor. Her ortamda şıklığın ve estetiğin en vazgeçilmez parçalarından olan küpeler, tarzınızı ışıltıyla tamamlayacak detaylara ev sahipliği yapıyor.

Altın küpe modelleri, kusursuz görünümünüzü altının büyüleyici etkisiyle tamamlarken pırlanta küpe modelleri ise pırlantanın anlam dolu serüvenini tarzınıza taşıyor. En ayrıcalıklı ve seçkin küpe modelleri düşük maliyetler ve iddialı tasarımlarla Elizi Kuyumculuk özel koleksiyonunda yer alıyor.