Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Elizi Altın Bileklikler ile Gözde Tasarımlar Sizlerle

Altın bileklikler, altın kullanılarak tasarlanan ve göz alıcı bir görünüm elde eden mücevherlerdir. Estetik yönü ağır basan, bu nedenle hayatın farklı anlarında kullanılan bileklikler altın ile tasarlandığından, her ortamda ışıltısını korumayı başarır. Bu sayede kıyafetlerinizi estetik bir dokunuşla tamamlamanızı ve tarzınızla ön plana çıkmanızı sağlar.

Takılar insanların hemen her yaşta kullandığı ürünlerdir. İnsanlar kendi beğenilerine göre farklı türden takılar kullanır. Zira hem spor, hem tarz, hem de elegance bir görünüm verir. Özel bir davette, nişan ya da düğün törenlerinde, eşsiz bir akşam yemeğinde ya da gündelik hayat içinde; eşsiz bileklik modelleri arasından istediklerinizi kullanabilirsiniz. Elizi dokunuşuyla tasarlanarak sizlere sunulan altın bilekliklerin her biri, arzu ettiğiniz şıklığa ulaşmanızı sağlayacaktır.  

Trabzon hasırı tekniğinin kullanıldığı Elizi altın bileklik tasarımları, el emeğinin bir ürünüdür. Eşsiz süreçlerden geçen ve altının ince ince dokunmasıyla oluşan bileklikler, kadınların taleplerini estetik dokunuşlarla karşılar. Kadınların zevk ve tarzları birbirinden farklı olduğu için tasarımlarda çeşitlilik de son derece geniştir.

Çeyrekli altın bileklik, burgu tasarımlı bileklik, sonsuz aşkın simgesi olan kalpli altın bileklik başta olmak üzere pek çok model; en özel hediyeler arasında yer alır. Düğün ve nişan törenlerinde ya da doğum günlerinde sevdiklerinizi gözde bileklik tasarımlarıyla mutlu edebilirsiniz. Sevdiklerinize çok özel şekilde sunabileceğiniz tasarımlar, şık ve zarif detaylarıyla sizlerle buluşuyor.

Altın Bileklik Modelleri ve Fiyatları

Altın bileklikler model olarak kendi içinde çok fazla seçenek içeren bir üründür. Klasik tarzda olanlar olduğu gibi, fantazi tarzda olanlar da mevcuttur. Bunun yanı sıra bu iki ana başlığın altında taşlı olanlar, daha kalın tarzda olanlar, iki farklı altından yapılanlar, burgu tarzında olanlar, zincir tarzında olanlar, mavi boncuklu olanlar, Trabzon hasır tarzında olanlar, üç renkli olanlar, su yolu modelleri ilk başta söylenebilecek olan modellerdir. 

Altın bileklikler fiyat olarak bakıldığında üretici markasına üründe kullanılan altının özelliğine, satış noktasına fiyat açısından farklılıklar gösterir. Burada örnek vermek gerekirise 22 ayardan yapılan bir altın bileklik ile fantazi model 14 ayar bir altın bilekliğin fiyatı farklı olacaktır.