NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Hasır Yüzük

Trabzon Hasır Yüzükler, son dönemlerde en çok tercih edilen altın tasarımlar arasındadır. Trabzon işi set, gerdanlık ve yüzükler en çok ilgi gören altın kategorilerindendir. Yonca şeklinde, baget, elegant taşlı birçok modeli Trabzon örme yüzüklerde görmek mümkündür. Simli taşlı, piramit modellerde pek çok yüzük tasarımını Trabzon hasır yüzükler kategorisinde en şık altın modelleri içerisinde yer alır.

Trabzon Hasır Yüzük Modelleri

Modeller farklı ayarlarda olabilmekte ve her parmak ölçüsünde de bu şık yüzükler üretilebilen tasarımlardır. Trabzon setlerinin tercih edilmelerinin en önemli nedeni, son derece zarif tasarımlar olmalarıdır. İnce bir el işçiliği ile örülen bu altın tasarımlar, takan kişinin elinde oldukça şık duracaktır.

Zarafetin Sembolü Trabzon Hasırı Yüzükler

Zarif ve yenilikçi bir kombin için kullanılan aksesuarların; estetik ve incelikli detaylara sahip olması gerekir. Trabzon hasırı bu konuda son derece başarılıdır. Çok özel bir gelenek olmasının yanı sıra el emeğini merkeze aldığından, eşsiz tasarımların oluşmasına katkıda bulunur. Yaz aylarında hareketli kombinlerinizi incelikli şekilde örülmüş Trabzon Hasırı yüzüklerle tamamlayabilirsiniz. Trabzon Hasırı yüzüklerde etnik dokunuşları hissedebilir; tarzınızın sıra dışılığını vurgulayabilirsiniz.

Her bir tasarım, çok özel bir hikayeye ev sahipliği yapar. Kombinlerinizde kullanacağınız benzersiz Trabzon Hasırı yüzükler, Kleopatra’nın güzelliğini yansıtıyor olabilir. Ya da Karadeniz’in asi doğasını bu yüzükler ile taşıyabilirsiniz. Trabzon Hasırı ile hayata gelen her tasarım, tek ve eşsizdir.

Trabzon Hasır Yüzükler ile Etnik Modayı Yakalayın

Etnik tasarımlar, geleneksel motiflerle süslenmiş takılardan hoşlanan kadınlar için özeldir. Yaratıcılık ve özgünlüğün bir arada olduğu Trabzon Hasırı yüzükler, kadınların kendilerini çok daha keyifli hissetmesini sağlayacak. Geçmişten günümüze gelen ve geleceğe aktarılacak olan Trabzon hasırının en dikkat çeken özelliklerinden biri, etnik modanın tam kalbinde yer alıyor olmasıdır. Geleneksel izleri aldığı güç ile benzersiz bir görünüm elde eden Trabzon Hasırı yüzükleri tercih ederek hayatın her alanında etnik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Trabzon Hasır Yüzük Fiyatları

Trabzon hasır yüzükler özel günlerde en çok önerilen hediye kategorileri içerisinde yer alır. Evlilik yüzüğü şeklinde de tasarlanabilen bu yüzükler, beyaz altın ya da taşlı olarak ta dizayn edilebilecektir. İnternet üzerinden de satış hizmeti veren birçok firma bulunur. Bu firmalar içerisinde zengin model içeriği ve sertifikalı ürün satışı nedeniyle firmamızdan hizmet alınması önerilir.