Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Klasik Trabzon Hasır

Klasik Trabzon hasırı, yüzyıllardır devam eden bir geleneğin ürünüdür. El işçiliğiyle üretilmekte olan Trabzon hasırı ürünler, gösterişli ve şatafatlı görünümleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Altın ya da gümüş ile zırh gibi örülen Trabzon hasırı, kadınların estetik ve şık görünme isteklerini karşılıyor. Bu nedenle düğün, nişan gibi özel günlerde Trabzon hasırı setler tercih ediliyor.

Elizi Klasik Trabzon Hasır koleksiyonu içerisinde yer alan tasarımların her biri, incelikli ve modern görünümü yansıtma konusunda oldukça başarılı. 5 sıra gerdanlık ve 9 sıra bilezikten meydana gelen setlerin yanı sıra 19 sıra bilezik ve 9 sıra gerdanlıktan oluşan setler de kadınlara sunuluyor. Sizler de yaratıcı ve özgün tasarımlar arasından arzu ettiklerinize hızlı, kolay ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Klasik Trabzon Hasır Modelleri

Klasik Trabzon hasırı ile tasarlanan ve mücevher dünyasında özel bir yer edinen tasarımlar, benzersiz bir görünüm için kadınlar tarafından tercih ediliyor. Elizi Klasik Trabzon Hasır koleksiyonu içinde, her tarza hitap edebilen benzersiz tasarımlar yer alıyor. Feminen bir görünüm isteyen kadınlar için 19 sıra bilezik ve 7 sıra gerdanlıktan oluşan setler oldukça ideal.

Bunun yanı sıra 21 sıra altın bilezik modelleri, gösterişli bir tarz isteyen kadınların taleplerini karşılıyor. Genellikle gerdanlık ve bilezikten meydana gelen setlerin her biri, yenilikçi ve dikkat çeken kombinlerin oluşmasını sağlıyor. Elizi tasarımları arasından sevdikleriniz için benzersiz ürünleri tercih edebilirsiniz.

Klasik Trabzon Hasır Fiyatları

Klasik çizgilerle tasarlanan ve göz alıcı bir görünümü mümkün kılan Trabzon hasırı tasarımları, kadınlar için benzersiz hediyeler arasında kendisine özel bir yer ediniyor. Altının ihtişamını üzerinde taşıyan tasarımlar, bir set halinde müşterilere sunuluyor. Mücevher dünyasındaki ilgi çeken desenlerden üretilen tasarımlar, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Sizler de Trabzon hasırı ile tasarlanan ve incelikli detaylarıyla dikkatleri üzerine çeken ürünleri inceleyebilirsiniz. Her biri mütevazi fiyatlarla satışa sunulan tasarımların, kadınların her an tarzını ön plana çıkarmasına olanak tanıyor. Benzersiz, eşsiz ve göz alıcı bir görünüm; Elizi tarafından tasarlanan klasik Trabzon hasırı tasarımlarıyla artık çok kolay!