NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Hasır Bileklikler

Trabzon Hasır Bileklikler

 14 Ayar Altın Bileklikler Mesh

14 Ayar Altın Bileklikler Mesh

Altın Harf Bileklikler

Altın Harf Bileklikler

22 Ayar Altın Bileklikler Mesh

22 Ayar Altın Bileklikler Mesh

Altın Su Yolu Bileklikler

Altın Su Yolu Bileklikler

Altın Bileklikler

Altın Bileklikler

Altın Bileklikler Sargı

Altın Bileklikler Sargı

Altın Bileklikler Volüm

Altın Bileklikler Volüm

Altın Halhallar

Altın Halhallar

Pırlanta Bileklikler

Pırlanta Bileklikler

Çeyrekli Altın Bileklikler

Çeyrekli Altın Bileklikler

Bileklikler

Bileklikler, özel günlerden gündelik yaşama kadar hayatın her alanında kadınların vazgeçemediği aksesuarlardandır. Birçok çeşidi bulunuyor olmakla birlikte özelikle altın bileklikler ve pırlanta bileklikler kusursuz görünümleriyle her ortamda eşsiz bir ışıltı vadeder.

Altın bileklikler, altının büyüleyici anlamını kombinlere taşırken estetik ve kusursuzluğu ifade eder. Özel tasarımlardan ve seçkin parçalardan oluşan Elizi Bileklik Koleksiyonu, altın ve pırlantanın ışıltı dolu estetiğini kombinlere taşıyor.

Yüksek kalitede işçilik ve özel tasarımlarla bezenen Elizi Bileklik Koleksiyonu, ayrıcalıklı parçalara ev sahipliği yapıyor. Her ortamda kusursuzluğu en efektif şekilde vadeden altın bileklikler ya da pırlantanın anlam dolu özelliğini yaşamın her alanına taşımanızı sağlayacak pırlanta bilekliklerle estetiği derinlikli olarak hissedebilirsiniz.

Bileklik Modelleri

Bileklik modelleri, her zevke ve yaşa hitap eden geniş yelpazeli seçenekler sunar. Altın ve pırlanta bileklikler kusursuz görünümlerinin yanı sıra zengin model çeşitliliğiyle her kadına tarzını ışıltı, zarafet, estetik ve mükemmellikle yansıtabilme olanağı sağlar.

Altın bileklik modelleri; tasarımlarına, ayarlarına ve konseptlerine göre farklılık gösterir. İnce, kalın, farklı temaların işlendiği eşsiz altın bileklik modelleri ile her ortamda fark yaratan büyüleyici bir görünüm elde etmek mümkündür.

Pırlanta bileklik modelleri, pırlantanın sonsuzluğu ve aşkı simgeleyen özel anlamını içeriğinde bulundurur. Işıltıyla parlayan pırlantaya eşlik eden özel tasarımlar, kusursuzluğu simgeler. Elizi Bileklik Koleksiyonu ile ayrıcalıkları, kaliteyi, ışıltıyı ve estetiği aynı anda deneyimleyebilirsiniz.

Bileklik Fiyatları

Her kadının kendi tarzını yansıtabilmesi amacıyla geniş yelpazeli seçeneklerin yer aldığı Elizi Bileklik Koleksiyonu, sayısız ayrıcalıklı parçaya ev sahipliği yapıyor. 14 ve 22 ayardan oluşan altın bileklik seçeneklerinin yanı sıra koleksiyonda pırlanta ışıltısını derinlikli olarak hissedebileceğiniz modeller de bulunuyor.

Bileklik fiyatları tercih edilecek modele ve kullanılan değerli taşın yapısına göre farklılık gösteriyor. Tamamen özgün tasarımlardan oluşan ve estetiği eşsiz şekilde yansıtan Elizi Bileklik Koleksiyonu, tarzınıza mükemmellik katacak detaylar içeriyor.

Zarafet, estetik, şıklık ve kusursuzluğu aynı anda vadeden bileklik modelleriyle tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilir ve tarzınızın kalitesini en etkili şekilde gösterebilirsiniz. Ayrıcalıklı parçalar ve özel tasarımlar Elizi Bileklik Koleksiyonun’da!