NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Hasır Küpe

Kadınlar için vazgeçilmez ve değerli bir mücevher olan altın, popülerliğini asla yitirmiyor. Altından yapılan küpeler ve takılar da yüzyıllardır kullanılır ve kadınların şıklığına şıklık katar. Trabzon hasır küpeler göz kamaştıran modelleri ile gönüllerde taht kurar. Her zevke uygun şekilde üretilen küpeler sallantılı ya da sabit olan çeşitleriyle dikkat çeker. Ayrıca bileklik, bilezik ve kolyelerin yapımında da yerini alarak kadınların güzelliklerine güzellik katar.

Trabzon Hasır Küpe Modelleri

 Karadenizli kadınların elleriyle ilmek ilmek işlediği Trabzon hasırı, küpelere de ihtişam katarak kadınların beğenisine sunulur. Geleneksel ve modern tarzın harmanlandığı Trabzon hasır küpeler   14 ya da 22 ayar olan seçenekleriyle tasarlanır. İpeksi görünümüyle göze hitap eden Trabzon hasırı dünyada eşi ve benzeri olmayan bir mirastır.

Trabzon Hasır Küpe Fiyatları

Trabzon hasır küpeler tıpkı diğer takı çeşitlerinde olduğu gibi tamamen el ile örülür ve sapasağlamdır. Hasır esintisi, yıllar geçse de eskimeyen yapıları ve göz kamaştıran tasarımlarıyla küpelere anlam ve zerafet katar. Firmamız tarafından üretilen onlarca ürün içerisinde yerini alan küpe modellerini de uygun fiyatlarla incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.