NE ARAMIŞTINIZ?

ÜRÜN SORGULA

  (0533) 296 41 92

Altın kelepçe bilezikler

   Son zamanların modası olan bu bilezikler kadınların ilgisini fazlasıyla çekiyor. Kadınların altına karşı olan zaafları tartışmasız bir durumdur. Değerli taşlar ile süslenmiş olan altın kelepçe bilezikler şıklığı ve zarafeti ile gözleri kamaştırıyor. Değerli taşlar kullanıldığı gibi üzerinde hiç taş bulunmayan sade sevenlere de tasarlanmış olan altın kelepçe bilezikler de vardır. Birbirinden şık seçenek imkanına sahip olan bu bilezikleri doğum günleri, sevgililer günü gibi özel günlerde sevdiklerinize alabilirsiniz. 

Altın kelepçe bilezikler pahalı mıdır

 2021 yılının gözdesi olan bu bileziklerin fiyatı oldukça yüksektir. Bu bileziklerin 8, 14 ve 22 ayar olmak üzere farklı ayarlarda üretimleri vardır. Bu sayede her bütçede insana hitap etmesine imkan sağlanmıştır. Bütçeye uygun olmasını yanı sıra aynı zamanda ayarına göre altının rengi de değiştiği için kadınlar istedikleri renk ve paraya göre altın kelepçe bilezik alma imkanı bulacaktır.

Altın kelepçe bilezikler  hediye sahibini çok mutlu edecektir. Gösterişten hoşlananlar için kalın olanları, daha sadelikten hoşlanan kadınlar içinse küçük ve taşsız olanları mevcuttur. Bu sayede bileziğiniz günlük kullanıma uygun olacaktır. Sitemizden her türlü bilezik modellerine ulaşabilirsiniz.