Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Kendinize Değer Katın: Trabzon Hasırı Olimbera Koleksiyonu

Geçmişten geleceğe taşınan Trabzon Hasırı, birbirinden özel tasarımların doğmasına aracılık etmektedir. Tek tek örülen ve en sonunda hayatın kendisi gibi şaşırtıcı bir tasarımı ortaya çıkaran Trabzon Hasırı, usta ellerde son biçimini alıyor. Elizi tarafından yaşatılan Trabzon Hasır geleneği, çok özel koleksiyonları bünyesinde barındırıyor. Bunlar arasında yer alan Olimbera Trabzon Hasırı, ihtişamlı ve görkemli tarzını her ortamda ön plana çıkarmak isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Oldukça fazla tel ile örülen ve geniş sıra ile ihtişamlı tasarımların oluşmasını sağlayan Olimbera Trabzon Hasırı Koleksiyonu, şık ve zarif tasarımların yer aldığı koleksiyonlardan bir tanesi. Altının ışıltısını üzerinde taşıyan tasarımlar sayesinde özel günlerinizde parıltınız hiç sönmeyecektir. Hem kendinize hem de sevdiklerinize sunabileceğiniz benzersiz bir hediye olan Olimbera Trabzon Hasırı, kombinlerin estetik, şık ve zarif bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor.

Elizi Olimbera Trabzon Hasırı Koleksiyonu içinde, eşsiz detaylara sahip tasarımlar yer alıyor. Tasarımların her birine ihtişam hâkim olmakta ve ürünler, özellikle davetlerde ya da düğün törenlerinde muhteşem bir görünüm için kullanılabilmekte. Koleksiyon içinde yer alan Altın Set, altının gücünden yararlanılarak tasarlanmıştır. Sarı altın ile klasik bir görünüm elde eden bilezik, yüzük ve gerdanlıktan oluşan set; kendinizi hayatın her alanında çok özel hissetmenizi sağlayacak.

Olimbera Trabzon Hasırı Modelleri ile Büyüleyin

Koleksiyon içindeki değerli parçalardan bir diğeri de 13 sıra Olimbera Bileziktir. Özellikle bileğinde şık ve zarif bir görünüm isteyen kadınlara sunulan bilezik, sarı altın ile tasarlandığından ışıltısını her ortamda korumayı başarıyor. Birbirinden özel tasarımlardan meydana gelen Olimbera Trabzon Hasırı Koleksiyonundaki tasarımlardan arzu ettiklerinize sahip olabilirsiniz.

Elizi tarafından tasarlanan ve sizlere sunulan Olimbera Trabzon Hasırı, bir takıdan çok daha fazlasına ulaşmak isteyenlere çok şey vadediyor. Sizler de koleksiyonda bulunan çok değerli takıları, hayatın farklı alanlarında benzersiz bir görünüm elde etmek için kullanabilirsiniz. Çok özel fiyatlarla satışa sunulan tasarımların her biri, modern ve incelikli detaylarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Böylelikle her ortamda ışıltısını ön plana çıkarmak isteyen kadınlara yenilikçi bir tasarım vadeden Elizi, kadınların şık ve zarif görünme taleplerini en iyi şekilde karşılıyor.