Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Choker Set

Choker, her ortamda iddialı, şık ve estetik dolu görünmek isteyen kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlardandır. Tasma ya da gerdanlık olarak da anılan choker kolyeler, farklı malzemeler kullanılarak üretilebilir.

Altının ışıltı, estetik, anlam, güç, sevgi ve anlam dolu yapısını tarzına taşımak isteyen kadınların ilk tercihi ise choker altın kolyelerdir. Choker konseptinin en etkileyici detaylarla işlendiği Elizi Kuyumculuk Choker Koleksiyonu, ayrıcalıkları ve kaliteyi altının ihtişamlı yapısıyla bütünleştirme olanağı sunuyor.

Her stile hitap eden choker kolye modelleri, göz kamaştıran tasarımlarıyla her ortamda kombinleri estetik ve kusursuzlukla tamamlıyor. Farklı tasarımlara ev sahipliği yapan birbirinden özel choker kolye modelleri, aynı zamanda pırlantanın ışıltısını tarzınıza yansıtabilme imkanı da sağlıyor.

Choker Set Modelleri

Elizi Kuyumculuk kalitesi ve farkıyla tasarlanan choker modelleri, pırlantanın ve altının anlam dolu özelliklerini aksesuarlarla tarzınıza yansıtabilme olanağı vadediyor. Sevdikleriniz için en anlamlı ve özel hediyelerden olan choker kolye modelleri, boynu saran estetik yapılarıyla göz kamaştırıyor.

Choker modelleri, tek bir konsepte sahip olmasına karşın oldukça geniş yelpazeli tasarım seçeneklerine ev sahipliği yapıyor. Altının sevgi ve ihtişam dolu özeliklerini efektif biçimde yansıtan altın choker gerdanlıklar, farklı kalınlıklarıyla dikkat çekiyor.

Altın Rose Baget ve Altın Rose Piramit serileri klasik ve iddialı görünmekten vazgeçmeyen kadınlara sadelik ve ihtişamı aynı anda yansıtabilme olanağı sunuyor. Altın Set Cilalı İrden modeli ise minimalist detaylarla büyüleyici bir görünüm vadediyor.

Elizi Kuyumculuk Choker Koleksiyonu içerisinde pırlanta ışıltısını yaşamınızın merkezine taşıyabileceğiniz seçkin pırlanta choker modelleri de bulunuyor. Kreatif, yenilikçi ve modern tasarımlarıyla pırlantanın estetiğini en etkili şekilde kombinlerinize taşıyacak, pırlanta choker modelleri ile stilinizi kusursuzlukla tamamlayabilirsiniz.

Choker Set Fiyatları

Choker fiyatları, tercih edilecek olan modele ve kolyenin hangi değerli taştan imal edildiğine göre farklılık gösteriyor. Choker estetiğini herkesin tarzına taşıyabilmesi adına Elizi Kuyumculuk Choker Koleksiyonu içerisinde her bütçeye hitap eden modeller yer alıyor.

Ayrıcalıklı tasarımlar, seçkin modeller, yüksek kalitede işçilik, pırlanta ve altının kusursuz estetiğini yansıtan özel konseptler Elizi Kuyumculuk’un özenle tasarladığı Choker Koleksiyonu’nda!