NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Set

Trabzon Seti, ismini Trabzon ilinde hanımların yaptığı el işçiliği takı tasarımlarından almıştır. 22 ayar olabildiği gibi 14 ayar olarak ta satışa sunulur. Trabzon seti denildiği zaman akla gelen kolye ve bilezikten oluşan tasarımlardır. Son derece ince bir işçiliği olan bu örme mücevher tasarımlar, sabır ile çok şık sanat eserlerine dönüşecektir. 

Trabzon Seti Modelleri

Trabzon seti alacak olanlar için zarif tasarımların yer aldığı alışveriş siteleri mevcuttur. Farklı altın ayarlarında, burma bileziği, küpesi ve kolyesi ile oluşturulan takımlar son derece göz dolduracaktır. Helenistik çağ tasarımlarını andıran tasma kolyeleri, nakışlı ya da kemer figürlerin yer aldığı kolyeler son derece farklı ve göz alıcı tasarımlardır. Birbirinden şık Trabzon setlerinde güvenilir alışveriş için firmamızın sitesinin incelenmesi önerilir.

Trabzon Seti Fiyatları

Trabzon seti alacak olanlara verilecek tavsiyelerin başında, alışveriş yapılacak firmanın tanınmış olması ve sertifikalı ürün satması önerilir. Özellikle, son dönemlerde internet üzerinden alışveriş yapmak da rağbet görüyor. Bu konuda sertifikalı ürün satışı yapan firmalardan alışveriş yapılması önerilir.