NE ARAMIŞTINIZ?

ÜRÜN SORGULA

  (0533) 296 41 92

Neden Elizi

  

Ayar Garantisi

Özenle ürettiğimiz Elizi markalı tüm ürünlerde, ham madde olarak kullandığımız altını İKO ayar labaratuvarı ve Trabzon laboratuvarında analize  tabi tutarak ayar garantili üretim yapmaktayız.ürün kimliği numaranızla analiz sonuçlarını görebilirsiniz.

 

1.El Üretim
 

Ne yazık ki piyasada satılan ürünlerin bir çoğu hurda olarak alınıp temizlendikten sonra satılan ürünlerden oluşmaktadır.
İkinci el ürünler kim tarafından , ne zaman üretildiği belli olmayan ürünlerdir.Bir çok mücevher sever bu konuda mağdur olmuş ve bu olaylar haberlere konu olmuştur.Firmamız kurulduğu günden itibaren bu konuda mücadelesini sürdürmektedir.Firmamız sıfır üretim yapmakta ve bunu 'ÜRÜN KİMLİĞİ' uygulaması ile garanti altına almıştır.

 

Ürün kimliği numarası

Bu uygulama ile firmamız kuyumculuk sektöründe bir ilke imza atmıştır. firmamız tarafından yapılan bu uygulama sayesinde müşterilerimiz aldıkları ürünün firmamıza ait olduğunu, analiz sonuçlarını, örücüsünün kim olduğunu görebilmektedirler.ürün kimliğinumarasını web sitemizden check edebilirsiniz.Bu uygulamanın önemini şöyle anlatabiliriz.firmamız trabzon hasır üretiminde güvenirliği ve marka bilinirliğiyle mücevher severlerin tek tercihidir.Bu durumu kullanmak isteyen bazı art niyetli kişiler merdiven altı üretilen ürünlere markamızı yazmak süreti ile mücevher severleri aldatmaya çalışmışlardır.Bu gibi durumların önüne geçmek için lütfen aldığınız ürünün üstündeki ürün kimliği numarasını web sitemizden sorgulayın.


Tecrübeli ve Seçkin Örücüler

Ürünlerimiz kalite kursuna tabii tutulmuş, tecrübeli, Trabzon’un en seçkin örücüleri tarafından örülmektedir.


Ücretsiz Bakım ve Onarım

Kullandığı ileri üretim teknikleri ile ürün teslim sürelerini minimuma indirgemiş ve kullanıcı hatalarından oluşabilen ürün deformasyonlarında dahi belli oranda ücretsiz bakım ve onarım imkanları da sunan bir markadır.


Patentli Teknik Buluşlar

Üretim aşamasında yapmış olduğumuz patentli teknik buluşlar sayesinde piyasa standartlarının en hafifi ve en kaliteli ürünlerini üretiyoruz.


Değişebilir Toka Sistemi

Elizi markasında kullandığımız patentli değişken toka sistemiyle kullanıcının bir hasır bilezik üzerinde birden fazla farklı model kullanılabilmesini sağlıyoruz. Kullanıcılar bu sayede daha az işçilik ödeyerek daha fazla ürün çeşidine sahip olabilirler.


Kişiye Özel Tasarım

Sektöründe öncü yaklaşımlarıyla ”KİŞİYE ÖZEL TASARIM” hizmeti veren bir markadır.

 

  


Ölçü Alma Aparatları

Geliştirdiğimiz özgün ”Ölçü Alma Aparatları” ile özel ”Trabzon Hasırı Ürün Kutuları” ile farklı bir markadır.


Patent ve Tasarım Tescil Belgelerine Sahip

TSE ve İSO 9001 kalite belgeleri, Coğrafi İşaret belgesi, Değişken Toka Sistemi patenti, Hasıra form kazandırma plakaları patenti ve tasarım tescil belgelerine sahip bir markadır.