NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Elegant Trabzon Hasırı

Trabzon hasırı, geçmişten günümüze gelmeyi başarmış çok özel bir işçiliğin eseridir. Trabzon hasırının titiz bir şekilde işlenmesiyle ortaya çıkan tasarımlar, kadınların hayatın her alanında arzu ettikleri görünümlere ulaşmasına katkıda bulunur. Elizi Elegant Trabzon Hasırı koleksiyonu içerisinde her zevke uygun benzersiz tasarımlar yer alır.

Gösterişten vazgeçemeyen kadınlar için estetik ve lüksün bir araya geldiği tasarımlar bulunuyor. Sade bir stil arzulayanlar içinse çok daha ince ve modern tasarımlar sunuluyor. Bileklik, küpe kolye ve yer yer yüzüğün de eşlik ettiği tasarımlar; bir set halinde sizlere sunuluyor. Benzersiz bir görünüm elde eden tasarımlar arasından tarzınızı yansıtan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Elegant Trabzon Hasırı Modelleri

Asırlardır güzellik ve estetik unsuru olarak görülen Trabzon hasırı, kadınların hayatın her alanında tercih edebilecekleri tasarımlara hayat verir. İnce işçiliğin en özel hali olan Trabzon hasırı, çoğunlukla sarı altınla bir zırh gibi örülür. Bu sayede eşsiz bir görünüm elde eden Trabzon hasırı, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Elizi tarafından tasarlanan ve Elegant Trabzon Hasırı içerisinde yer alan tasarımların her biri, modern ve klasik çizgiyle tasarlanmış çok özel ürünlerdir. İnce bir tasarım ile sade görünüm vadeden Trabzon hasırı ürünleri, kombinlerinizi en iyi şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra Türk geleneğinde kendisine özel bir yer edinen desenlerle hareketlilik kazanan modeller, çok daha ihtişamlı bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Bileklik ve kolye, yalnızca bileklik ya da bileklik, kolye ve küpeden meydana gelen setlerden istediklerinizi tercih edebilirsiniz.

Elegant Trabzon Hasırı Fiyatları

Elegant Trabzon Hasırı, benzersiz tasarımların yer aldığı bir koleksiyondur. İnce işçilikle tasarlanan her bir ürün, özel günlerde olduğu kadar gündelik hayatta da tercih edilebilir. Şık, zarif ve modern bir görünüm isteyen kadınlara bir tasarımdan çok daha fazlasını sunan Elizi, Trabzon hasırının en özel halini sizlerle buluşturuyor.

Yenilikçi setler üzerinden sizlerle buluşan tasarımlardan arzu ettiklerinizi, mütevazi fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneği ile tarzınızla uyumlu tasarımlara ulaşabilir, hayatın her alanında modern ve incelikli bir görünüm elde etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.