NE ARAMIŞTINIZ?

ÜRÜN SORGULA

  (0533) 296 41 92

Fantezi Setler

Takılar gündelik yaşamda kıyafetlerin tamamlayıcısı olan ürünlerdir. Bu noktada da çok sayıda seçenek vardır. Nitekim  fantezi setler de tek değil de set olarak takı kullanmayı seven ama özellikle fantezi model sevenler için olan setlerdir.

Fantezi Set Çeşitleri ve Fiyatları

Fantezi setler olarak insanların karşısına çok farklı çeşitler çıkar. Bunlardan bazıları 14 ayar altın Trabzon set, 22 ayar altın Trabzon set olarak iki ana başlığın altında toplanır. Ayrıca çok değişik taşlı ve taşsız modeller vardır. Trabzon hasır bilezik ürünün majör parçasıdır. Kimilerinde özel tasarım olan modeller yer alır. Kolye ya da gerdanlık, küpe, yüzük, bilezik  ya da bileklik setin parçalarıdır.  Yani setler ağırlıklı olarak dörtlü parçalardan oluşur.

Fantezi setler için fiyatlarından da bahsetmek gerekir ise ürün fiyatları ürünün modeline, kullanılan altının türüne, ürünün diğer özelliklerine göre farklılıklar arz eder.  Yine bu tür ürünleri kampanya ve indirim döneminde çok daha uygun fiyata alınması gerekir.  Özel tasarımda da fiyatlar değişiklik gösterir. Sitemizden istediğiniz modelde fantezi setleri inceleyebilirsiniz.