NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Fantezi Set

Fantezi setler, yaratıcı ve özgün tasarımları bünyesinde barındıran çok özel ürünlerdir. Şık ve gösterişli detaylarıyla hareketlilik kazanan fantezi setler, yenilikçi üyeleri bünyesinde barındırıyor. Farklı ayar altınlardan tasarlanan benzersiz tasarımlar, hayatın her alanında göz alıcı bir görünümü mümkün kılıyor.

İncelikli, göz alıcı ve modern bir şekilde tasarlanan ürünlerin her biri, kadınların özel günlerde kombinlerini incelikli dokunuşlarla tamamlamasına olanak tanıyor. Genellikle 22 ve 14 ayar altından tasarlanan ürünler; Elizi benzersizliğini üzerinde taşıyor. Elizi ayrıcalığıyla sizlerle buluşan tasarımlar arasından istediklerinize zahmetsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Fantezi Set Modelleri

Her zevke hitap etme konusunda bir hayli başarılı olan fantezi setler, altının benzersizliğini üzerinde taşıyor. Estetik ve şık bir görünüm elde eden altın, mücevher dünyasında kendisine özel bir yer ediniyor. Bu nedenle birçok tasarımın üretilme sürecinde kendisine özel bir yer edinen altın, tasarımların ihtişamlı bir görünüm elde etmesine de olanak tanıyor.

22 ve 14 ayar altın ile tasarlanan ürünlerin yer aldığı fantezi setler, hayatın her alanında tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra çiçek desenleriyle dinamizm kazanan tasarımlar da kadınların beğenisine sunuluyor. Sizler de Elizi farkıyla tasarlanan benzersiz modeller arasından arzu ettiklerinizi tercih edebilir, göz alıcı tarzınızı her ortamda ön plana çıkabilirsiniz.

Fantezi Set Fiyatları

Her kadının hayali benzersiz bir görünüm elde etmektir. Bu nedenle mücevher dünyasında çok özel tasarımlar kendisine yer bulmaktadır. Eşsiz desenlerle hareketlilik kazanan ve incelikli bir tasarım elde eden ürünlerin her biri, özel günlerin yanı sıra gündelik hayat içinde de kullanılabiliyor. Elizi, sektörde elde etmiş olduğu deneyimleri kullanarak yenilikçi tasarımlarını tarzına önem veren kadınlara sunmaya devam ediyor.

Fantezi Set koleksiyonunda yer alan eşsiz tasarımlar, hayatın her alanında göz alıcı bir görünüm elde etmek isteyen kadınlara çok özel fiyatlarla sunuluyor. Sizler de Elizi tarafından sizlerle buluşan tasarımları inceleyebilir, tasarımlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Mütevazi fiyatlarla satışa sunulan ve dikkat çeken detayları bünyesinde barındıran tasarımlardan arzu ettiklerinize güvenli ödeme yöntemlerle ve çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.