Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

El Emeği Şık Tasarımlar: Elizi 22 Ayar Trabzon Hasır Bilezikler 

Trabzon hasırı MÖ 7. Yüzyıllardan günümüze kadar kullanılan bir örgü tekniğidir. İlk kullanımında zırh örgüsü şeklinde tasarlanan Trabzon hasır örgüsü, daha sonraları değişikliğe uğramıştır. Trabzon hasır örgüsü yoğunluklu olarak Trabzon'da yapılır. Bu teknik ilk zamanlar erkek örücüler tarafından kullanılsa da artık Trabzonlu kadınlar, Trabzon hasırını kullanarak benzersiz tasarımlara hayat verir. Bu örgü sanatı ülkemize özel tek kuyumculuk tekniğidir.

Trabzon hasırı, el emeğinin yüzyıllardır en estetik temsilcisi… Özellikle Trabzonlu kadınların geliştirdiği bu çok özel teknik, yüzyıllardır mücevher dünyasında modern ve incelikli mücevherlerin kendisine yer bulmasını sağlamıştır. Trabzon hasırının en gözde üyelerinden biri olan Trabzon hasırı bilezik, ışıltılı ve gösterişli hediyelerin başrolünde yer alır. Sevdiğiniz o çok özel kadına 22 ayar Trabzon hasır bilezik satın alabilir, muhteşem bir hediye ile onu mutlu edebilirsiniz. Trabzon şehriyle özdeşleşmiş olsa da her yerde karşılaşılan 22 Ayar Trabzon Hasır Bilezikler, 14 Ayar Trabzon Hasır bilezikler düğünlerde en çok görülen takılardan bir tanesidir. Geline, genellikle Trabzon hasırı bilezikler takılır. 

22 Ayar Trabzon Hasır Bilezik Modelleri

Her ortamda eşsiz bir kullanım sağlayan Trabzon hasırı bileziklerde model çeşitliliği oldukça fazladır. Hem geleneksel hem modern izler taşıyan modeller, özel günlerde yenilikçi bir kullanım vadeder. Minimalize edilmiş çiçeklerle hareketlilik kazanan ince tasarımlar, kıyafetlerin dinamizm elde etmesini sağlar. Bunun yanı sıra 19 sıra altın ile örülen ihtişamlı modeller, arzu edilen görünüme ulaşılmasında son derece başarılıdır. Elizi Trabzon Hasırı Bilezik Koleksiyonunda özel tasarımlar göz alıcı figürlerle eşsiz bir görünüm elde eden tasarımlar bulunur. Her bir model, adeta yenilikçi bir kombine davetiyedir.

Burma Trabzon hasırı bilezik modelleri, ışıltısı ile göz kamaştırdığı için özel akşam yemeklerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bunun yanı sıra çok daha gösterişli bir tasarım arzuluyorsanız, hasır kelepçe modelleri de tercih edebilirsiniz. Her bir model, farklı sıra sayılarına sahip olmakla birlikte son derece estetik, zarif ve modern bir görünüm sunar. Zarafeti lüks ile harmanlayan tasarımlar sayesinde her ortamda ışıltı kombinlere ulaşabilirsiniz.

Günümüzde Trabzon hasır kemerler, Trabzon hasır kolyeler, Trabzon hasır gerdanlıklar, Trabzon hasır bileklikler, Trabzon hasır kelepçe, Trabzon hasır küpe modelleriyle son derece estetik bir şekilde kullanılabilir. Son derece geniş ürün çeşitliliği bulunur.

Göz Kamaştıran Zarafet: 22 Ayar Trabzon Hasır Bilezikler ile Tanışın

22 Ayar Trabzon Hasır Bilezikler çok özel ve son derece etkileyici bir geleneğin merkezinde yer alır. Ünü sınırları aşan estetik ve zarif gelenek, mücevher sektöründe dikkat çeken tasarımların oluşmasını sağlamıştır. Trabzon hasırının zarafetini üzerinde taşıyan 22 Ayar Trabzon Hasır Bilezikler sayesinde; yenilikçi tarzınıza geleneksel bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Farklı parçalarla bir arada kullanılabilen, her stile uyum sağlayan tasarımlar, aynı zamanda kendinizi benzersiz hissetmenizi sağlayacak! 

22 Ayar Trabzon Hasır Bilezikler: El Sanatlarının Eşsiz Dokunuşu

22 Ayar Trabzon Hasır Bilezikler, el sanatlarının en özel yansımalarından biridir. Yetenekli zanaatkarlar tarafından titizlikle el emeği işlenen bilezikler, birbirinden özel figürlerle dinamizm elde eder. Doğadan ilham alınarak tasarlandıkları için sadeliğin ve zarafetin en estetik temsilcisidirler. Bilezikler, farklı sayıda sıralardan meydana gelir.

İnce bir tasarım isteyenler için 3 sıra bilezikler son derece ideal olacaktır. Bunun yanı sıra 5, 7, 9 ve 11 başta olmak üzere farklı seçenekler de mevcuttur. Geleneksel ve modern tekniklerin bir arada yer aldığı bilezikleri, kombinlerinizi estetik bir şekilde tamamlamak için kullanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında katılacağınız özel akşam yemekleri ya da davetlerde 22 Ayar Trabzon Hasır bilezikleri ile kombinlerinizde fark yaratabilirsiniz.