Elizi

NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Elizi Özel Koleksiyonu: Altın Bileklik Sargı

Altın bileklik sargı, altının burgu şeklinde tasarlandığı çok özel ve eşsiz bileklik modelleri arasında yer alır. Sıra dışı bir bileklik modeli arzulayan kadınlara sunulan altın bileklik sargı, modern ve incelikli detaylarıyla benzersiz bir kullanım sunar. Yalnızca altın kullanılarak tasarlanan sargı bileklik modelleri bulunabildiği gibi minimalize edilmiş pırlantaların baş aktörün yanında yer almasıyla tasarlanan modeller de mevcuttur. Altın bileklik sargı, volüm bileklik modelleri başta olmak üzere zarif bileklik tasarımlarına sahip Elizi; hayatın her alanında eşsiz bir görünümü müjdeliyor. Siz de tarzınızla bütünlük gösteren tasarımları tercih edebilir, zarif kombinlerinize estetik bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Altın Bileklik Sargı Modelleri ve Fiyatları

Altın bileklik sargı tasarımlarında tercih edilen detaylar nedeniyle farklı modeller mevcuttur. Altın bileklik sargı baget, altın bileklik sargı beyaz; altın bileklik koleksiyonunda yer alan çok özel tasarımlardır. Bu tür tasarımların yanı sıra altın bileklik sargı mavi ve altın bileklik sargı siyah olmak üzere son derece yenilikçi tasarımlar da bulunur.

Her tarza hitap etme konusunda oldukça başarılı modeller, zarif ve yenilikçi detaylarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Sade bileklik modellerinden hoşlanan kadınlar için ince ve zarif tasarımlar mevcuttur. Bununla birlikte çok daha kalın bileklik tasarımları, ihtişamlı modelleri kombinlerinin merkezinde kullanmak isteyen kadınların tercihidir. Sizler göz alıcı ve yenilikçi Elizi tasarımlarını inceleyebilir, benzersiz tasarımlar arasından tercihte bulunabilirsiniz.