NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

El Emeği İşlenen Bir Sanat: Trabzon Hasırları Star TV’de

El Emeği İşlenen Bir Sanat: Trabzon Hasırları Star TV’de

Mücevher dünyasında kendisine özel bir yer edinen ve Star TV’ye konu olan Elizi, Trabzon hasırı tasarımlarının hayat bulmasını sağlıyor. Her biri el emeğinin bir ürünü olan altın Trabzon hasırı tasarımlar, çok özel bir geleneğin vücut bulmuş hali olarak müşterilere sunuluyor.

Trabzon hasırı ile bilezik, küpe, gerdanlık ve yüzüklere hayat veren Elizi, kadınların eşsiz kombinlerini çok özel dokunuşlarla tamamlamasını sağlıyor. Hem maddi hem de manevi değeri ile ilgi gören tasarımlar, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarıyor.

Bilezikten Küpeye Pek Çok Tasarım İncelikli Bir Şekilde Örülüyor

El emeği, özen ve dikkatle işlenen Trabzon hasırlarının ilmek ilmek işlenerek örüldüğü Trabzon hasırı Elizi dokunuşları ile hayat buluyor. Trabzon hasır bilezikleri, 1 hafta içerisinde 10.000 ilmek örülerek işlenmektedir. Böylelikle bileziğin değerine özel bir el emeği katılmaktadır.

Trabzonlu kadınların ellerinden çıkan Trabzon hasırı tasarımlar, geniş bir ürün yelpazesi ile kadınlara sunuluyor. Altın kullanılarak üretilen bilezikler, özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Altının ışıltısını yansıtan bileziklerin yanı sıra küpe ve yüzüklerde de Trabzon hasırının izleri görülüyor. Taşıdığı anlam ile mücevher dünyasında özel bir konumda bulunan bu tasarımlar, kadınların kendilerini eşsiz hissetmelerini de sağlıyor.

Çoğunlukla yüzük, bilezik ve gerdanlıktan oluşan Trabzon Hasırı Setler ise düğün ve nişan törenlerinin en dikkat çeken hediyeleri arasında yer almayı başarıyor. Alize, Elegant, Klasik Toka, Ters Düz, Pırlantalı Hasır Setler başta olmak üzere sıra dışı Trabzon Hasırı Setleri müşterilerine sunmakta olan Elizi; her bir koleksiyonunda el işçiliğinin en estetik hallerini müşterileriyle buluşturuyor.