NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Trabzon Hasırı Geleneğini Yaşatan Elizi İstanbul Jewelry Show da

Trabzon Hasırı Geleneğini Yaşatan Elizi İstanbul Jewelry Show da

Trabzon hasırı geleneğini günümüze taşıyan Elizi, estetik ve şık tasarımlarıyla müşterilerini büyülemeye devam ediyor. Her tasarımı ilmek ilmek işleyen Elizi, fark yaratan koleksiyonlarıyla ön plana çıkıyor. İstanbul Jewelry Fuarı’na katılım gösterecek olan Elizi, el emeği mücevherlerini katılımcıların beğenisine sunuyor. Mücevher dünyasında söz sahibi olan markaların katılımıyla zenginleşecek olan fuar 1986 yılından beri devam ediyor.

İlmek İlmek Dokunan Tasarımlar Fuarda Yer Alacak

Trabzon hasırı geleneğini yaşatan Elizi, çok özel tasarımlarını 16-19 Mart tarihleri arasında fuarda mücevher severlerle buluşturacak! Mücevher dünyasında en dikkat çeken markalardan biri olan Elizi, geçmişten günümüze çok özel bir geleneği yaşatıyor. Trabzon hasırında her tasarım, ilmek ilmek işlenir. Alınteri ve emeğin karşılığı olan mücevherler, altın ile örülür ve eşsiz bir görünüm elde eder. Bu nedenle köklü bir gelenektir ve Elizi dokunuşuyla bu çok özel kültür ögesi modernize edilir.

Elizi, Kleopatra modelinin 53-27-35 sıralarıyla ve tam takımı ile birlikte özel tasarımlarını mücevher severlerlerin ilgisine sunuyor.

Dünyaca Ünlü Markalar Tasarımlarını Sergileyecek

Mücevher dünyasının en özel organizasyonlarından biri olan İstanbul Jewelry Show, dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapacak. Trabzon hasırı geleneğinin en özel temsilcisi olan Elizi; ışıltısı ile göz kamaştıran altını kullanarak tasarladığı Trabzon hasırı mücevherleri sergileyecek.Bölgenin en büyük fuarı olan İstanbul Jewelry Show, heyecanla beklenen bir organizasyon olarak mücevher severler ile buluşuyor.

Show TV Röportajında Elizi’de Yer Aldı

Röportajda bu ifadelere yer verildi: “Elizi’nin ürünleri, Türkiye’nin ürettiği en orijinal takı olduğu için ve geleneksel bir takı olduğu için her düğünde oldukça tercih ediliyor. Düğünlerin haricinde, düğün sonrasında ve evlendikten sonraki süreçlerde de evlilik takısı olarak ayrı bir ilgi duyulmaktadır. 

Trabzon hasırı ürünler; düğün hediyesi, doğum günü hediyesi olarak, evlilik yıldönümü hediyesi olarak tercih ediliyor. Trabzon hasırları hem geleneksel ve modern izleri birlikte buluşturduğu için dikkatleri üzerine çekiyor.” 

Trabzon Hasırı Geleneğini Yaşatan Elizi İstanbul Jewelry Show da