NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

İlmek İlmek İşlenen Trabzon Hasırları Haberlerde

İlmek İlmek İşlenen Trabzon Hasırları Haberlerde

Elizi Kuyumculuk, geleneksel Trabzon hasır sanatına kattığı değer ve seçkin tasarımlardan oluşan özel altın mücevherleriyle basında yer almaya devam ediyor. Elizi’nin geleneksel Trabzon hasır sanatının tanıtımı kapsamında gerçekleştirdiği uygulamalara basından ilgi büyük. Özellikle Elizi’nin müşterilerine özel olarak hayata geçirdiği ürün kimliği uygulaması ve Trabzon hasır sanatının Türkiye’deki gelişimine yönelik yaptığı atölye uygulamaları, basında geniş yer buldu. Aynı zamanda Elizi’nin Kalite Kursu’na da haberlerde geniş yer verildi.

Elizi’nin Dünyada Tek Ürün Kimliği Uygulamasına Büyük İlgi 

Elizi Kuyumculuk, ürün kimliği uygulamasıyla altın mücevherlerde gerçeklik kaygısına son veriyor. Tamamen kişiye özel olarak tasarlanan ürün kimlikleri, seri numaralar aracılığıyla Elizi’nin internet sitesi üzerinden sorgulanabiliyor.

Show TV Ana Haber Bülteni ve NTV tarafından ilgi gören Elizi’nin seri numaralı ürün uygulaması, ürünün laboratuvar sonuçlarına ulaşabilme imkanı sunuyor. Elizi’nin web sitesi üzerinden kullanıcılar satın aldıkları altın ürünün seri numarasını girerek, kim tarafından ve nasıl üretildiğine ilişkin detaylara sahip olabiliyor. Aynı zamanda buradan kullanıcıların, ürünlerin kimliğine dair bilgilere erişmesi de mümkün.

Elizi’nin Altın Kadınları Habertürk’te!

Elizi’nin Trabzon hasır işçiliğinin gelişimine yönelik uygulamaları da basında ilgi görmeye devam ediyor. Elizi bünyesinde faaliyete geçen atölye uygulamaları, Türkiye’nin tek tescilli mücevher ürünü olan Trabzon hasırına profesyonellik katarken, aynı zamanda geleneksel uygulamaları da sürdürüyor.

Habertürk TV’nin “Trabzon’un Altın Kadınları” tanıtımıyla haberleştirdiği Altın Kadın uygulaması, yüksek düzeyde beğeni topladı.

Trabzon’dan İstanbul’a Uzanan Elizi’nin Trabzon Hasır Sanatı Star TV’de Yer Buldu

Elizi Kuyumculuk, Trabzon hasır sanatına verdiği önemle Star TV tarafından da haberleştirildi. “Trabzon Hasırını İlmek İlmek Kadınlar Örüyor” başlığıyla izleyiciyle buluşan haberde Elizi’nin Trabzon hasırına verdiği değer ön plana çıkarıldı.

Aynı zamanda Elizi’nin Trabzon hasır eğitimi verilen atölyesinden elde edilen görüntülerin yer aldığı habere kemençe de eşlik etti. Atölyede görev alan Altın Kadınlara da mikrofon uzatan Star TV muhabiri, Elizi’nin özel uygulaması hakkında bilgi verdi. Öte yandan haberde hasır bileziğin üretiminde %100 el emeğine de vurgu yapıldı.