NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Yalı Çapkını Dizisinin Sponsoru: Elizi

Yalı Çapkını Dizisinin Sponsoru: Elizi

1999 yılında Trabzon hasırı üretimine başlayan ve özel tasarımları hayata geçiren Elizi, Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını’na sponsor oldu.

Mücevher dünyasında şık tasarımları ile bilinen Elizi, yönetmenliğini Burcu Alptekin’in yaptığı ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Çetin Tekindor ve Mert Ramazan Demir’in yer aldığı Yalı Çapkını dizisinin sponsoru oldu. İstanbul ve Gaziantep’te geçen ve Star TV’de yayınlanan dizinin yeni sponsoru Elizi, özellikle Trabzon hasırında modern ve incelikli tasarımları ile adını daha fazla kitleye duyuruyor.

Yalı Çapkını Dizisinin Sponsoru: Elizi

Yalı Çapkını Dizisi Elizi Sponsorluğunda

Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizinin konusu bir hayli farklı bir olay örgüsünde ilerliyor. Bazı bölümleri oldukça duygusal sahnelere konu olurken bazı bölümleri ile de seyircilere neşeli dakikalar yaşatıyor.

Elizi’de Trabzon hasırı set, Trabzon hasırı kolye, altın kolye, altın bileklik, altın yüzük, düğün setleri gibi farklı seçeneklerde el emeği işlenen mücevherler yer almaktadır. Göz alıcı detaylarla hareketlilik kazanmış altın Trabzon hasırı tasarımlar Elizi’de!

Trabzon’da merkez üretim atölyesini kurmuş bulunan Elizi, Trabzon hasırında çeşitli yeniliklere imza atan bir marka olarak ön plana çıkıyor. Trabzon Hasırı ürünlerini sunan Elizi, üretmiş olduğu eşsiz altın takı modelleri ile farkını ortaya koymaktadır. Bunun yanı sıra Trabzon’un ilk sosyal haklara sahip örücülük uygulamasını başlatarak Trabzon hasırının bir meslek olarak değerlendirilmesini mümkün hale getirmiştir.

Yalı Çapkını Dizisinin Sponsoru: Elizi

Elizi: El Emeği Trabzon Hasırları İle Göz Kamaştırın

Elizi, STAR TV’nin son zamanların reyting rekoru kıran ve sevilen dizisi Yalı Çapkını’nın sponsorluğunu üstlendi. Yalı Çapkını dizisine sponsor olan Elizi, özel koleksiyonlarını daha fazla kitleye duyurmayı amaçlıyor.

Güvenilir alışverişin adresi Elizi, 3 taksit ve uygun ödeme seçenekleri ile özel davetler ve günlük kullanıma uygun gösterişli altın takıları sizlerle buluşturuyor.

Trabzon hasırının özel modellerini Elizi sitesi üzerinden inceleyebilir, farklı kategorilerde yer alan altın takı modellerine de göz atabilirsiniz.

Çalışmalarına kurumsal ve profesyonel çizgide devam eden ve her geçen gün yenilikçi ürünlerini koleksiyonlarına ekleyen Elizi, satışa sunduğu tasarımlar benzersiz bir görünüm yakalamanızı sağlıyor.