NE ARAMIŞTINIZ?

Sertifikanı Sorgula

Yoğun İlgi Gören: Elizi Workshop Etkinliği

Yoğun İlgi Gören: Elizi Workshop Etkinliği

1999 yılından beri göz alıcı Trabzon hasırı tasarımlarıyla mücevher dünyasında kendisine özel bir yer edinen Elizi, workshop etkinliğiyle Trabzon hasırı tasarımlarını merak eden ve öğrenmek isteyen kişileri bir araya getiriyor.

Elizi Atölye Kafesi’nde gerçekleşen workshop etkinliğinde katılımcılar, Trabzon hasırının tarihi ve örgü tekniklerine dair bilgi edinip çok özel bir deneyim geçirdiler. Verilen eğitim ile Trabzon hasırı örme tekniklerini öğrenen ve bu teknikleri kullanan katılımcılar, benzersiz tasarımları da keyifli bir eğitim ortamında hayata geçirdi.

Elizi mağazalarından ve web sitesinden alışveriş yapanlara ücretsiz bir şekilde sunulan etkinlik, katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Elizi workshop etkinliğinde, Karadeniz esintisi adeta İstanbul’a taşındı. Yöresel Karadeniz kahvaltısı ile başlayan etkinliğin devamında güzel bir manzara eşliğinde Türk kahveleri içildi. Elizi, workshop katılımcılarına, kendilerini bir günlüğüne de olsa Karadeniz’deymiş hissi yaşattı.

Trabzon hasır örgü tekniklerini öğrenmek isteyen katılımcılara ilk olarak Trabzon hasırı örgüsünün tarihçesinden bahsedildi. Trabzon hasırının Trabzon’da ne zaman kullanılmaya başlandığı ve Trabzonlu kadınların Trabzon hasırını kimler aracılığı ile öğrendiğine dair verilen bilgilerden sonra katılımcılara örgü teknikleri öğretildi. Ardından Trabzon hasırlarının işlenmesine uygulamalı olarak geçildi. Böylelikle katılımcılar, modern ve incelikli Trabzon hasırı tasarımlarının üretilme sürecine katkıda bulunmuş oldu.

Yoğun İlgi Gören Elizi Workshop Etkinliği

Etkinlikler, 10 kişilik gruplar halinde salı, perşembe ve cumartesi günleri 10.00-15.00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Size uygun tarih ve saatleri seçerek Elizi Trabzon Hasır Örgüsü workshoplarına katılım sağlayabilirsiniz. Trabzon hasırlarının işlenmesi hakkında bilgi alarak uygulamalı bir şekilde workshop etkinliğinden faydalanabilirsiniz.

Elizi mağazaları ve internet sitesinden alışveriş yapan müşterilere ücretsiz bir şekilde sunulan etkinlik sonrasında eğitimlere katılım gösteren kullanıcılara workshop bitiminde sertifikaları teslim edilmektedir.

Elizi Severler Yoğun İlgi Gören Workshop'ta Buluştu

Elizi web sitesinden ve mağazalarından alışveriş yapan kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunulan eğitimlerin ücreti, henüz alışveriş yapmamış olan kullanıcılar için 500 TL’dir. Katılım öncesinde kendilerine sunulan katılım formunu dolduran ve rezervasyonlarını gerçekleştiren kullanıcılar, Trabzon hasırı örme tekniklerini öğrenerek uygulamalı dersler üzerinden bilgilerini pratik yapma şansı elde etti.

Elizi workshop etkinliğine katılım göstererek Trabzon hasırlarının işleyişi hakkında detaylı eğitim alabilir ve uygulamalı bir şekilde Trabzon hasırının nasıl işlendiğini öğrenebilirsiniz. Eğitimde kullanılan örgüler gümüş olup usta örücüler tarafından eğitimler verilmektedir.

Modern ve incelikli detaylara sahip olan Trabzon hasırı tasarımlar hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, workshoplardan yerinizi ayırtabilir ve benzersiz bir deneyim için workshopa katılabilirsiniz.

İstanbul’da adeta Karadeniz esintileriyle eşsiz bir hal alan workshop’a katılabilir, gününüzü unutulmayacak bir eğitim anısına çevirebilirsiniz.

Yoğun İlgi Gören Elizi Workshop Etkinliği

Workshop ile Trabzon hasırının işlenmesi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, uygulamalı bir şekilde örgü tekniklerini kullanarak gümüş örgüler ile muhteşem tasarımları hayata geçirebilirsiniz. Ayrıca 10 kişilik gruplar ile gerçekleştirilen eğitimler oldukça keyifli geçmektedir. Detaylı bilgi için bizlerle 0505 236 6861 numaradan iletişime geçebilirsiniz. Elizi’nin workshoplarını kaçırmayın! Şimdiden yerinizi ayırtarak keyifli bir eğitim anısı yaşamaya hazır olun...